Wieszaki na ubrania zostały przygotowane z myślą o dzieciach, dlatego są bezpieczne i wykonane z materiałów wysokiej jakości. Nie posiadają ostrych krawędzi, które mogłyby stanowić ewentualne zagrożenie skaleczenia się. Dostępne w Interdesk Wieszaki, to stelaże wolnostojące ale także listwy montowane do ścian.

Wysokiej jakości umeblowanie do szkół

Proponujemy klientom wybór praktycznego umeblowania do klas, dzięki któremu uczniowie będą mogli w komfortowych warunkach skupić się na lekcjach. Produkty, które oferujemy, pochodzą od polskiego producenta, który wykorzystuje najwyższej jakości surowce. Dzięki temu umeblowanie szkolne, które można znaleźć w prezentowanym katalogu, jest bardziej odporne na mechaniczne uszkodzenia, gwarantując tym samym wieloletnie użytkowanie.
Zachęcamy więc do przejrzenia naszego asortymentu, wśród którego są nie tylko ławki i krzesła, ale także katedry nauczycielskie czy przeznaczone do klasy informatycznej biurka komputerowe, dzięki któremu uczeń zasiadający przed monitorem zachowa prawidłową postawę.

Zachęcamy do kontaktu!

 

Wieszak metalowy stojący z 30 wieszakami Wieszak metalowy stojący z 30 wieszakami
Cena brutto: 559,00 zł (netto: 454,47 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Wieszak na ubrania Pik Wieszak na ubrania Pik
Cena brutto: 95,00 zł (netto: 77,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Wieszak ścienny na ubrania ( deska sosnowa lub płyta laminowana), dł. 1000 mm Wieszak ścienny na ubrania ( deska sosnowa lub płyta laminowana), dł. 1000 mm
Cena brutto: 49,00 zł (netto: 39,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Wieszak ścienny na ubrania ( deska sosnowa lub płyta laminowana), dł. 1500 mm Wieszak ścienny na ubrania ( deska sosnowa lub płyta laminowana), dł. 1500 mm
Cena brutto: 55,00 zł (netto: 44,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl