Projektor Panasonic PT-RCQ10W

Stan magazynowy: dostępny na zamówienie
Cena brutto: 99 000,99 zł 99000.99
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 80 488,61 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Panasonic
Kod produktu: PT-RCQ10W

Opis

 

Główne cechy


Laserowe źródło światła, 1-chipowy procesor DLP, jasność 10.000 lumenów, WUXGA, 4K Ready


Technologia Rich Colour Harmonizer zapewniająca lepsze i dokładniejsze odwzorowanie kolorów


Akceptuje wejście sygnału 4K


Projektuje obraz o wysokiej rozdzielczości 2175x1697 przy użyciu technologii zmiany pikseli


Bezobsługowa praca do 20.000 godzin bezobsługowa z odpornym na pył blokiem optycznym i trwałym silnikiem laserowy

GeoProSLOT NX°24/7 Oparationmożliwość obracaniaakceptuje 4KDigital LinkSMOOTH PIXEL DRIVESolidShine LaserDLP

 

 

Kompaktowy projektor zaprojektowany z myślą o długotrwałej, stabilnej jasności podczas imprez i inscenizacji

Seria projektorów laserowych PT-RCQ10 4K Ready* 1DLP o jasności 10.000 lub 8.000 lumenów. Projektor ten zapewnia trwałą wydajność nawet w najtrudniejszych warunkach i został specjalnie zaprojektowany do użytku podczas transmisji wydarzeń na żywo i rozrywki.

  PT-RCQ10 PT-RCQ80
Brightness 10 000 lm 8 000 lm
Resolution 4,608,000 pixels / 2715 x 1697 dots (With Smooth Pixel Drive: ON)

 

Szczegółowe, naturalne, bogate w kolory obrazy

Seria PT-RCQ10 łączy unikalny Harmonizator Bogatych Barw i technologię Smooth Pixel Drive firmy Panasonic z 1-chipsetowym obrazowaniem DLP, zapewniając wciągające wrażenia wizualne. Projektor oferuje wysoką jasność wynoszącą 10 000 lumenów, rozdzielczość WUXGA i współczynnik kontrastu 10 000:1, co zapewnia ostry obraz nawet w jasnym otoczeniu.

Unikalna, nowa technologia Rich Colour Harmonizer firmy Panasonic rozszerza wykorzystanie światła czerwonego w celu poprawy odwzorowania kolorów, zwiększając jasność kolorów czerwonych o 160%. Dzięki temu obraz jest bardziej żywy, co pozwala na uzyskanie wciągających wrażeń.

Rich Color Harmonizer

Ponadto, nowo opracowany system przetwarzania obrazu Smooth Pixel Drive umożliwia uzyskanie obrazów o wysokiej rozdzielczości 2715x1697 z ostrymi znakami i gładkimi liniami ukośnymi i krzywymi.Smooth Pixel Drive

Elastyczna instalacja i bezproblemowa integracja

Obsługuje sygnał wejściowy 4K

Seria PT-RCQ10 obsługuje nieskompresowany sygnał wejściowy 4K przez złącze HDMI® lub DIGITAL LINK, usprawniając odtwarzanie ze źródeł 4K i eliminując konieczność ponownego kodowania wideo. W połączeniu z nową technologią Smooth Pixel Drive 1-axis pixel-wobble, wsparcie dla odtwarzania sygnału Ultra HD tworzy wysoce szczegółowy obraz ponad natywną rozdzielczość panelu projektora. Uwaga: Sygnał wejściowy 4K jest po projekcji zmieniany do rozmiaru 2715 x 1697 pikseli. (z funkcją Smooth Pixel Drive: ON)

Możliwość rozszerzenia dzięki kartom interfejsów w standardzie SLOT NX

Seria PT-RCQ10 obsługuje wymienne karty interfejsowe SLOX NX, które mogą być stosowane w wynajmie i inscenizacji, a także do długoterminowych wdrożeń w muzeach, wystawach i parkach rozrywki. Płyty opcjonalne obejmują DisplayPort™, HDMI®, 12G-SDI i DVI-D.

Zdalna obsługa dzięki aplikacji i komunikacji NFC*1i automatyczna korekta ostrości za pomocą kamery smartfonu

Aplikacja Smart Projector Control dla systemów Android™ i iOS zawiera teraz funkcję Near Field Communication (NFC), która umożliwia natychmiastowe sparowanie smartfonu z projektorem poprzez dotknięcie ich razem. Po podłączeniu aplikacja uzyskuje dostęp do menu ustawień informacji, które można odczytać i zapisać*2 w celu łatwej regulacji bez konieczności włączania projektora. Poza wyświetlaniem danych i możliwością zmiany niektórych ustawień, aplikacja posiada funkcję automatycznego ustawiania ostrości*3, która wykorzystuje kamerę smartfonu i interfejs użytkownika aplikacji w celu uzyskania szybkiej, ale precyzyjnej ostrości obrazu.

Smart Projector Control (Web Manual)

Remote App with NFC Function *1 Dostępność może się różnić w zależności od kraju lub regionu. *2 Możliwość zapisu danych nie jest możliwa w przypadku urządzeń z systemem iOS. Korzystanie z opisanych funkcji może wymagać wcześniejszej aktywacji w ramach ustawień projektora. Sprawdź w App Store lub Google Play store minimalne wymagania dotyczące urządzenia i systemu operacyjnego, lub kliknij przycisk tutaj aby uzyskać więcej informacji. Uwaga: W niektórych krajach do korzystania z funkcji NFC wymagana jest aktywacja projektora. Proszę kliknąć tutaj flub listę krajów, w których można uzyskać opcjonalny zestaw aktualizacyjny ET-NUK10 w celu włączenia funkcji NFC. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę PASS. Jeśli funkcja NFC jest wyłączona, wyświetlany jest ekran NFC aplikacji, ale odczyt/pisanie danych nie jest możliwe. Projector Auto-Focus via Device’s Camera *3 Funkcja Auto Focus może nie być kompatybilna z niektórymi urządzeniami przenośnymi.

Rozszerzona linia obiektywów otwiera nowe możliwości

Jedenaście opcjonalnych obiektywów obejmuje każdą sytuację związaną z projekcją i jest wymiennych z projektorami Panasonic 1-Chip DLP™ znajdującymi się w Twoim magazynie. Seria PT-RCQ10 doskonale pasuje do naszych obiektywów zmiennoogniskowych ET-DLE020 Ultra-Short-Throw Zoom. Jako pierwszy na świecie* obiektyw UST z zoomem optycznym, po instalacji umożliwia technikom pracować szybciej z szerokokątnym zoomem i funkcją V/H lens-shift. Bezlusterkowy obiektyw z zerowym offsetem łączy się z kompaktową obudową projektora, umożliwiając projekcję przednią lub tylną na bardzo małych przestrzeniach w konfiguracji pojedynczej lub podwójnej.

* Od lutego 2019r. Dla współczynnika rzutu 0,4:1 lub mniej. Zgodnie z wewnętrznymi badaniami.

Doskonała niezawodność dzięki laserom odpornym na pył

Bezfiltrowa konstrukcja projektora z hermetycznym blokiem optycznym

Wyrafinowany system chłodzenia na bazie radiatora i pyłoszczelna konstrukcja projektora otwierają drzwi do hermetycznie zamkniętej optyki. Odporność na kurz, filtry powietrza i związana z tym konserwacja należą już do przeszłości. Ta oryginalna, bezfiltrowa konstrukcja przyczynia się do 20.000 godzin* bezobsługowej pracy, przydatnej gdy projektor jest trudno dostępny.

Particulate Matter per Cubic Meter in Different Environments * W tym czasie moc światła zmniejszy się o około 50 %. IEC62087: 2008 Broadcast Contents, Tryb NORMALNY, [Kontrast dynamiczny] ustawiony na [3], temperatura 30°C (86°F), wysokość 700 m (2,297 ft) z 0,15 mg/m3 cząstek stałych. Wartość będzie się zmieniać w zależności od środowiska i warunków użytkowania. Części inne niż źródło światła mogą wymagać wymiany w krótszym czasie. Firma Panasonic zaleca przeprowadzenie kontroli w miejscu zakupu po około 20.000 godzinach.

Zaprojektowany do projekcji ciągłej 24/7

Podwójny napęd laserowy grupuje diody w dyskretne moduły. Obwód nadmiarowy minimalizuje utratę jasności i jednolitości kolorów w przypadku awarii diody laserowej.
W połączeniu z wytrzymałymi fosforowymi kołami i trybami Eco, które jeszcze bardziej przedłużają żywotność, PT-RCQ10/RCQ80 może pracować 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu przez długi czas. Potencjalne zastosowania obejmują nadzór, monitoring, oznakowanie i wyświetlanie publiczne.

Laser SOLID SHINE utrzymuje jakość obrazu przez dłuższy czas

Dzięki dwóm trwałym półprzewodnikowym modułom laserowym nie ma konieczności wymiany lamp, a kolor/jasność obrazu ulega bardzo stopniowej degradacji w sposób spójny i liniowy. Poza zmniejszeniem kłopotów z konserwacją, niestandardowa jakość obrazu zostaje zachowana na dłużej.

Zdublowany układ wejściowy zapewnia ciągłość wyświetlania obrazu

Projektory natychmiast przełączają się na zapasowy sygnał wejściowy w przypadku przerwania pierwotnego sygnału wejściowego*, zapewniając wyświetlanie obrazu przez cały czas w miejscach takich jak dyspozytornie oraz dodając ubezpieczenie w przypadku zdarzeń, w których projekcja nie może zostać przerwana.

Particulate Matter per Cubic Meter in Different Environments * Kombinacja pierwotnych i wtórnych przyłączy wejściowych jest stała. Przełączenie na wejście wtórne (lub wejście podstawowe) następuje automatycznie, gdy sygnał wejściowy dla wejścia podstawowego (lub dodatkowego) jest zakłócony. Funkcja Backup Input Setting jest włączona tylko wtedy, gdy sygnał wejściowy do zacisków wejścia pierwotnego i wtórnego jest taki sam.

Multi Monitoring & Control Software and Early Warning Software

Zarządzanie do 2 048 urządzeń poprzez sieć z wygodną wizualizacją mapy systemowej i automatycznym wyszukiwaniem niezarejestrowanych urządzeń. Darmowe oprogramowanie jest dostępne z funkcją wczesnego ostrzegania (dostępna jest automatyczna, bezpłatna 90-dniowa wersja próbna*). Umożliwiają one monitorowanie w czasie rzeczywistym, wykrywanie anomalii i inne.

Multi Monitoring & Control Software and Early Warning Software (Product Information)

Particulate Matter per Cubic Meter in Different Environments * Bezpłatna 90-dniowa wersja próbna dostępna po zainstalowaniu Multi Monitoring & Control Software Ver. 2.0 lub nowsze. Multi Monitoring & Control Software Ver. 2.0 lub nowsze jest wymagane dla funkcji wczesnego ostrzegania. Zakup licencji i aktywuj w PASS po zakończeniu okresu próbnego, aby kontynuować korzystanie z funkcji Wczesnego Ostrzeżenia.

Inne cechy

Dynamiczna kontrola światła dla uzyskania wysokiego kontrastu

Dynamic Light Control bezpośrednio moduluje moc lasera, aby uzyskać wysoki kontrast przy mniejszym zużyciu energii. Cyfrowo sterowana modulacja typu "klatka po klatce" zapewnia bardzo precyzyjną regulację mocy wyjściowej światła, a dokładny kontrast jest uzyskiwany nawet w przypadku częstej wymiany jasnych i ciemnych scen.

Bright Image / Dark Image

Detail Clarity Processor 3

Ten unikalny układ Panasonic optymalizuje ostrość każdego obrazu w oparciu o informacje zebrane z czterech pasm częstotliwości sygnału wideo. Uzyskane obrazy są wyrażane z naturalnym, przekonywującym realizmem.

Conventional Projector / Detail Clarity Processor 3

System Daylight View 3

Premium System Daylight View 3 firmy Panasonic zatrzymuje wymywanie obrazów w jasnym świetle i zwiększa skuteczność w aplikacjach do mapowania i aplikacjach wykorzystujących wiele projektorów. Wykorzystuje on informacje z czujników do regulacji ostrości, manipulowania krzywymi gamma i korygowania kolorów w celu dostosowania ich do warunków panujących na miejscu.

Conventional Projector / System Daylight View 3

Single-Cable DIGITAL LINK Connection

DIGITAL LINK transmituje nieskompresowane video, audio*1, i poleceń sterujących za pomocą jednego kabla STP kategorii 5e lub wyższej dla odległości do 150 m (492 ft)*2. Opcjonalny przełącznik DIGITAL LINK Switcher lub Digital Interface Box dodatkowo upraszcza instalację, zmniejsza ilość okablowania i związane z nim koszty oraz zwiększa niezawodność.

*1 Transmisja audio w zależności od możliwości audio modelu. *2 Transmisja 150 m (492 ft) dostępna tylko z ET-YFB200G DIGITAL LINK Switcher dla sygnałów do 1080p.

Oddzielne gniazda dla LAN/DIGITAL LINK

Oddzielne gniazda LAN i DIGITAL LINK zwiększa wszechstronność. Instalatorzy mogą przypisać sygnały sterujące kompatybilne z 100Base-TX i 10BaseT poprzez terminal LAN, uwalniając DIGITAL LINK dla wideo.

Data-Cloning Function

Funkcja "Data-cloning" umożliwia sklonowanie różnych ustawień i danych konfiguracyjnych*1 z projektora głównego (master) do 99 innych projektorów (slave)*2. Alternatywnie, dane mogą być klonowane do projektorów slave poprzez LAN. Funkcja ta upraszcza i przyspiesza proces konfiguracji dla aplikacji do projekcji wielojednostkowych.

Data-Cloning Function *1 Nie obejmuje haseł, nazwy/ID projektora i ustawień sieciowych. *2 Funkcja data-cloning hest obsługiwana tylko na identycznych modelach projektorów.

Contrast Sync and Shutter Sync Function

Funkcja Contrast Sync, przeznaczona do zastosowań wieloekranowych, pozwala na synchronizację dynamicznej kontroli kontrastu w celu uzyskania jednolitej jakości obrazu na wszystkich ekranach. Natomiast funkcja Shutter Sync synchronizuje czas włączania i wyłączania migawki.

Contrast Sync and Shutter Sync Function * Obejmuje efekty fade-in i fade-out. Funkcje migawki projektora mogą być ustawione na indywidualne działanie w razie potrzeby.

System obsługi wielu ekranów

Optymalnie dostosowuje wiele ekranów z mieszaniem krawędzi, dopasowywaniem kolorów i cyfrowym powiększaniem obrazu.

Mieszanie krawędziowe/strong>

Krawędzie sąsiednich ekranów mogą być mieszane, a ich luminancja regulowana.

Dopasowanie kolorów

Korekta zmian w odwzorowaniu kolorów każdego projektora za pomocą oprogramowania sterującego na komputerze PC.

Cyfrowe powiększanie obrazu

Powiększenie cyfrowe do 10X (H/V)*. W celu tworzenia dużych, wieloekranowych obrazów można połaczyć do 100 projektorów (10 x 10).

* Chociaż rozdzielczość wejściowa nie zmieni się, utrzymanie jakości obrazu nie jest możliwe w przypadku obrazów powiększonych w poziomie i w pionie za pomocą funkcji zoomu cyfrowego. Multi-screen Support System

Wielofunkcyjna kontrola jasności i koloru (Multi-Unit Brightness and Color Control)

Czujniki wykrywają kolory i jasność widoczne na ekranie. Projektory automatycznie kalibrują się, aby uzyskać jednolity, wieloekranowy obraz, dodając warstwę wygody i oszczędności kosztów w przypadku długotrwałych zdarzeń.

Multi-Unit Brightness and Color Control

Oprogramowanie Geometry Manager Pro Software i Upgrade Kits

Pobierz bezpłatne oprogramowanie Geometry Manager Pro w celu rozszerzenia możliwości konfiguracji i kalibracji geometrycznej i wieloekranowej za pośrednictwem komputera PC. Pakiet zawiera dwa zestawy modernizacyjne, które mogą być opcjonalnie odblokowane za pomocą płatnych kodów kluczy. ET-UK20 dodaje korekcję jednorodności i szerokie możliwości kreatywnego maskowania. ET-CUK10 posiada funkcję Auto Screen Adjustment, która umożliwia jednoczesną konfigurację (w tym korekcję krzywizny ekranu) wielu projektorów do zastosowań wieloekranowych przy użyciu kompatybilnej kamery. Usprawnia to korekcję edge-blending, dopasowywanie kolorów, poziom czerni, układanie w stosy oraz kalibrację jednolitości jasności.

MaskingFunction (Custom Masking) Uwaga: Wymaga najnowszego oprogramowania sprzętowego. Zarejestruj swój projektor w PASS, aby zaktualizować firmware, uzyskaj darmowe oprogramowanie Geometry Manager Pro na PC, uzyskaj klucze aktywacyjne do ET-UK20 i ET-CUK10 oraz pobierz wtyczkę do ET-CUK10. Kompatybilne aparaty do ET-CUK10 obejmują Panasonic AW-HE70/AW-UE70 i Nikon D5200/D5300/D5500/D5600. Odwiedź PASS by uzyskać więcej informacji.

Kompaktowa, lekka i elastyczna konstrukcja

Wyciągając jeszcze większą jasność z projektora o takich samych rozmiarach jak nasz wielokrotnie nagradzany PT-RZ120, PT-RCQ10 jest łatwy w obsłudze i zaprojektowany tak, aby zredukować nakład pracy przy instalacji.

Dimensions

Quick Start i Quick Off

Laserowe źródło światła nie wymaga czasu na rozgrzanie, więc obrazy pojawiają się niemal natychmiast dzięki projektorom wyposażonym w funkcję Quick Start/Quick Off. Nie ma również czasu na ochłodzenie po wyłączeniu zasilania z sieci - projektor można włączać i wyłączać w dowolnym momencie, gdy jest to konieczne.

Lamp-based Projector / Laser Projector

                                               

 

                                         PT-RCQ10/RCQ10L                                                                               PT-RCQ80/RCQ80L

Projector type 1-Chip DLP™ projector 1-Chip DLP™ projector
DLP™ chip  
Panel size 17.0 mm (0.67 in) diagonal, 16:10 aspect ratio 17.0 mm (0.67 in) diagonal, 16:10 aspect ratio
Display method DLP™ chip x 1, DLP™ projection system DLP™ chip x 1, DLP™ projection system
Number of pixels 2,304,000 (1920 x 1200) pixels 2,304,000 (1920 x 1200) pixels
Light source Laser diodes Laser diodes
Light output 10,000 lm*1 / 10,500 lm (Center)*2 8,000 lm*1 / 8,400 lm (Center)*2
Time until light output declines to 50 %*3 20,000 hours (NORMAL) / 24,000 hours (ECO) 20,000 hours (NORMAL) / 24,000 hours (ECO)
Resolution 4,608,000 pixels / 2715 x 1697 dots
* With Smooth Pixel Drive: ON.
4,608,000 pixels / 2715 x 1697 dots
* With Smooth Pixel Drive: ON.
Contrast ratio*1 10,000:1 (Full On/Full Off) * With [Dynamic Contrast] set to [3]. 10,000:1 (Full On/Full Off) * With [Dynamic Contrast] set to [3].
Screen size (diagonal) 1.27–15.24 m (50–600 in), 1.27–5.08 m (50–200 in) with ET-DLE055, 2.54–8.89 m (100–350 in) with ET-DLE035, 2.54–10.16 m (100–400 in) with ET-DLE020, 16:10 aspect ratio 1.27–15.24 m (50–600 in), 1.27–5.08 m (50–200 in) with ET-DLE055, 2.54–8.89 m (100–350 in) with ET-DLE035, 2.54–10.16 m (100–400 in) with ET-DLE020, 16:10 aspect ratio
Center-to-corner zone ratio*1 90 % 90 %
Lens PT-RCQ10: Powered zoom (throw ratio 1.71–2.41:1), powered focus F 1.7–1.9, f 25.6–35.7 mm
PT-RCQ10L: Optional powered zoom/focus lenses
PT-RCQ80: Powered zoom (throw ratio 1.71–2.41:1), powered focus F 1.7–1.9, f 25.6–35.7 mm
PT-RCQ80L: Optional powered zoom/focus lenses
Lens shift*4  
Vertical
(from center of screen)
+50 %, -16 % (+40 %, -16 % with ET-DLE060) (powered) +50 %, -16 % (+40 %, -16 % with ET-DLE060) (powered)
Horizontal
(from center of screen)
+30 %, -10 % (+10 %, -20 % with ET-DLE020, +19 %, -10 % with ET-DLE060, +28 %, -10 % with ET-DLE105/ET-DLE085) (powered) +30 %, -10 % (+10 %, -20 % with ET-DLE020, +19 %, -10 % with ET-DLE060, +28 %, -10 % with ET-DLE105/ET-DLE085) (powered)
Keystone correction range Vertical: ±40 ° (±5 ° with ET-DLE020, ±16 ° with ET-DLE060, ±22 ° with ET-DLE105/ET-DLE085/ET-DLE055, +5 ° with ET-DLE035),
Horizontal: ±15 ° (±10 ° with ET-DLE060) (cannot be operated with ET-DLE035/ET-DLE020)
Vertical: ±40 ° (±5 ° with ET-DLE020, ±16 ° with ET-DLE060, ±22 ° with ET-DLE105/ET-DLE085/ET-DLE055, +5 ° with ET-DLE035),
Horizontal: ±15 ° (±10 ° with ET-DLE060) (cannot be operated with ET-DLE035/ET-DLE020)
Keystone correction range with optional ET-UK20 Upgrade Kit Vertical: ±45 ° (±16 ° with ET-DLE060, ±40 ° with ET-DLE150/ET-DLE250/ET-DLE170, ±22 ° with ET-DLE105/ET-DLE085/ET-DLE055),
Horizontal: ±40 ° (±10 ° with ET-DLE060, ±15 ° with ET-DLE105/ET-DLE085/ET-DLE055),
When [VERTICAL KEYSTONE] and [HORIZONTAL KEYSTONE] are used simultaneously, correction cannot be made exceeding a total of 55 °.
Vertical: ±45 ° (±16 ° with ET-DLE060, ±40 ° with ET-DLE150/ET-DLE250/ET-DLE170, ±22 ° with ET-DLE105/ET-DLE085/ET-DLE055),
Horizontal: ±40 ° (±10 ° with ET-DLE060, ±15 ° with ET-DLE105/ET-DLE085/ET-DLE055),
When [VERTICAL KEYSTONE] and [HORIZONTAL KEYSTONE] are used simultaneously, correction cannot be made exceeding a total of 55 °.
Installation Ceiling/floor, front/rear, free 360-degree installation Ceiling/floor, front/rear, free 360-degree installation
Terminals  
SDI IN BNC x 1: 3G/HD-SDI input BNC x 1: 3G/HD-SDI input
HDMI IN HDMI 19-pin x 1 (Deep Color, compatible with HDCP 2.2, 4K/60p signal input*5) HDMI 19-pin x 1 (Deep Color, compatible with HDCP 2.2, 4K/60p signal input*5)
DVI-D IN DVI-D 24-pin x 1 (DVI 1.0 compliant, compatible with HDCP, compatible with single link only) DVI-D 24-pin x 1 (DVI 1.0 compliant, compatible with HDCP, compatible with single link only)
MULTI PROJECTOR SYNC IN BNC x 1 BNC x 1
MULTI PROJECTOR SYNC OUT BNC x 1 BNC x 1
SERIAL IN D-sub 9-pin (female) x 1 for external control (RS-232C compliant) D-sub 9-pin (female) x 1 for external control (RS-232C compliant)
SERIAL OUT D-sub 9-pin (male) x 1 for link control D-sub 9-pin (male) x 1 for link control
REMOTE 1 IN M3 x 1 for wired remote control M3 x 1 for wired remote control
REMOTE 1 OUT M3 x 1 for link control (for wired remote control) M3 x 1 for link control (for wired remote control)
REMOTE 2 IN D-sub 9-pin (female) x 1 for external control (parallel) D-sub 9-pin (female) x 1 for external control (parallel)
LAN RJ-45 x 1 for network connection, 10Base-T/100Base-TX, compliant with PJLink™ (Class 2), Art-Net RJ-45 x 1 for network connection, 10Base-T/100Base-TX, compliant with PJLink™ (Class 2), Art-Net
DIGITAL LINK RJ-45 x 1 for network, DIGITAL LINK connection (HDBaseT™ compliant), 100Base-TX, compatible with Art-Net, PJLink™ (Class 2), Deep Color, HDCP 2.2, 4K/60p signal input*5 RJ-45 x 1 for network, DIGITAL LINK connection (HDBaseT™ compliant), 100Base-TX, compatible with Art-Net, PJLink™ (Class 2), Deep Color, HDCP 2.2, 4K/60p signal input*5
USB USB Connector (Type A) x 1 for Cloning/Wireless Module (output 5 V/500 mA) USB Connector (Type A) x 1 for Cloning/Wireless Module (output 5 V/500 mA)
Expansion Slot Open slot for SLOT NX compatible interface board Open slot for SLOT NX compatible interface board
Power supply AC 100–240 V, 50/60 Hz AC 100–240 V, 50/60 Hz
Power consumption 1,100 W 880 W
Cabinet materials Molded plastic Molded plastic
Operation noise*1 43 dB (Normal)/40 dB (Quiet 1)/38 dB (Quiet 2) 40 dB (Normal)/38 dB (Quiet)
Dimensions (W x H x D) PT-RCQ10: 498 x 200*6 x 581 mm (19 19/32˝ x 7 7/8˝ *6 x 22 7/8˝ ) (with supplied lens)
PT-RCQ10L: 498 x 200*6 x 538 mm (19 19/32˝ x 7 7/8˝ *6 x 21 3/16˝ ) (without lens)
PT-RCQ80: 498 x 200*6 x 581 mm (19 19/32˝ x 7 7/8˝ *6 x 22 7/8˝ ) (with supplied lens)
PT-RCQ80L: 498 x 200*6 x 538 mm (19 19/32˝ x 7 7/8˝ *6 x 21 3/16˝ ) (without lens)
Weight*7 PT-RCQ10: Approx. 24.2 kg (53.4 lbs) (with supplied lens)
PT-RCQ10L: Approx. 23.4 kg (51.6 lbs) (without lens)
PT-RCQ80: Approx. 24.2 kg (53.4 lbs) (with supplied lens)
PT-RCQ80L: Approx. 23.4 kg (51.6 lbs) (without lens)
Operating environment Operating temperature: 0–45 °C (32–113 °F)*8 *9, operating humidity: 10–80 % (no condensation) Operating temperature: 0–45 °C (32–113 °F)*8 *9, operating humidity: 10–80 % (no condensation)
Applicable software Logo Transfer Software, Multi Monitoring & Control Software, Early Warning Software, Geometry Manager Pro (ET-UK20 Upgrade Kit, ET-CUK10 Auto Screen Adjustment Kit), Smart Projector Control for iOS/Android™ Logo Transfer Software, Multi Monitoring & Control Software, Early Warning Software, Geometry Manager Pro (ET-UK20 Upgrade Kit, ET-CUK10 Auto Screen Adjustment Kit), Smart Projector Control for iOS/Android™

*1 Measurement, measuring conditions, and method of notation all comply with ISO/IEC 21118: 2012 international standards. Value is average of all products when shipped.

*2 Average light-output value of all shipped products measured at center of screen in NORMAL Mode.

*3 Around this time, light output will have decreased by approximately 50 %. IEC62087: 2008 Broadcast contents, NORMAL Mode, [Dynamic Contrast] set to [3], under conditions with 35 °C (95 °F), 700 m (2,297 ft) above sea level, and 0.15 mg/m3 of particulate matter. Estimated time until light output declines to 50 % varies depending on environment.

*4 Lens shift is not supported on the ET-DLE055, and the optical axis is fixed with the ET-DLE035.

*5 4K input signals are resized to 2715 x 1697 pixels upon projection. (With Smooth Pixel Drive: ON)

*6 With legs at shortest position.

*7 Average value. May differ depending on the actual unit.

*8 When using the projector at an altitude lower than 2,700 m (8,858 ft) above sea level, and the operating environment temperature becomes 30 °C (86 °F) or higher, the light output may be reduced to protect the projector. When using the projector at an altitude between 2,700 m (8,858 ft) and 4,200 m (13,780 ft), and the operating environment temperature becomes 25 °C (77 °F) or higher, the light output may be reduced to protect the projector.

*9 When optional AJ-WM50 wireless module is attached, operating temperature range becomes 0–40 °C (32–104 °F).

Dane techniczne

Technologia projekcji DLP
Jasność [ansi lumeny] (tryb normalny) 10 000
Źródło światła Laser
Współczynnik kontrastu 10.000:1
Rozdzielczość natywna 2715x1697
Przeznaczenie Instalacyjne (profesjonalne)
Współczynnik projekcji 1.71–2.41:1
Waga [kg] 10-80
Żywotność źródła światła [godz.] 20.000 / 24.000 (Eco)
Pobór mocy [w] (tryb normalny) 1 100
Poziom hałasu dB (tryb normalny/eko) 43 / 40
Gwarancja na urządzenie 2 lata

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium