Szybki kontakt

Projektor BenQ MX704

Stan magazynowy: Na wyczerpaniu (zapytaj o dostępność)
Przewidywany czas wysyłki: 48 godzin
Cena brutto: 2 429,00 zł 2429.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 1 974,80 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Profesjonalne i Bezprzewodowe Prezentacje

Potężny w wyposażeniu funkcji, a jednocześnie prosty w użyciu. Projektor BenQ MX704 z przeznaczeniem dla biznesu, to doskonałe rozwiązanie na skuteczne prezentacje. Jego nowoczesny i modny design, cicha praca, 4000 lumenów wysokiej jasności, możliwość bezprzewodowej transmisji strumieniowej, wszystko to sprawia, iż jest to produkt idealnie nadający się do profesjonalnej projekcji.

KLUCZOWE FUNKCJE

  • Cicha Praca Projektora: 31dB - Idealny do Prezentacji Korporacyjnej
  • 4000ANSI Lumenów Wysokiej Jasności
  • Łatwe w obsłudze menu i klawisze
  • Bezprzewodowa prezentacja z zamontowanym wewnątrz obudowy QCast dongle

Zupełnie Nowy, Innowacyjny Design, QCast Bezprzewodowy, wbudowany Streaming HDMI, Cichy, Wydajny z Dużą Jasnością

Duża Jasność i Cicha Praca

Konwencjonalne projektory o wysokiej jasności robią dużo hałasu....Ale nie MX704, który dostarcza 4000 lumenów ultra-wysokiej jasności z tylko 31dB dźwięku i to nawet przy pełnej mocy. Cichy i błyskotliwy, Twoja prezentacja będzie w centrum uwagi publiczności bez żadnych zakłóceń. 

Inteligentne Rozwiązania

Każdy szczegół MX704 jest zoptymalizowany dla biznesu. Skróty klawiszowe dla EcoBlank i QCast są umieszczone zarówno na pilocie jak i projektorze, znacznie ułatwiają wstrzymanie prezentacji, wygaszanie ekranu lub ponowne szybkie jej uruchomienie za pomocą bezprzewodowego przesyłania treści. Nowy panel sterowania zachowuje wszystkie elementy sterujące projektora na wyciągnięcie ręki. QCast WiFi dongle jest tak zaprojektowane, aby podłączyć go do wewnętrznego portu, utrzymując minimalistyczny design projektora.

* QCast WiFi dongle dostępny opcjonalnie.

 

 
MX704
 

Wysoki Kontrast

Wysoki współczynnik kontrastu powoduje, że każdy tekst, obraz, wykres i wideo jest wyświetlane z optymalną jasnością i zwiększoną ostrością, zwłaszcza w przypadku danych liczbowych. To jest bardzo ważne dla prezenterów, aby publiczność mogła zobaczyć pliki prezentacji jasno i wyraźnie, a przede wszystkim, mogła skupić się na treści wyświetlanych informacji.

 
 
X

 

Mały kontrast

 

w

 

Duży kontrast

 

Podwójna Regulacja

MX704 daje możliwość podwójnej regulacji wysokości nóżek podstawy, tak aby idealnie dopasować położenie projektora do ekranu. Dwie regulowane nóżki umożliwiają w prosty sposób ustawienie projektora na powierzchni by szybko rozpocząć spotkanie. 

 
MX704
 

2D Keystone - Regulacja trapezowa

Regulacja obrazu w pionie i poziomie do +-30 stopni, pozwala skorygować zniekształcenia trapezowe (efekt spowodowany, gdy projektor jest przechylony lub umieszczony poniżej osi wyświetlania) wyrównując kąty dla uzyskania prawidłowej geometrii obrazu.

mw705Korekcja Narożnika - Corner Fit

Indywidualna korekcja położenia każdego narożnika obrazu (Corner Fit) umożliwia uzyskanie prawidłowej geometrii obrazu praktycznie w każdych warunkach. Ułatwia to zarówno instalację jak i codzienną eksploatację w różnych warunkach lokalowych.

cornerfit_su922

Połączenie MHL

Dzięki łączności MHL, można przedstawić swoje prezentacje biznesowe i dzielić się swoimi pomysłami od razu z dowolnego urządzenia posiadającego system Android. Teraz możesz pokazać to wszystko co masz na małym ekranie i wyświetlić na duży ekran poprzez dublowanie (mirroring) dokumentów, zdjęć, filmów oraz innych treści z twojego smartfona na ekran projekcyjny. Po podłączeniu do projektora, inteligentne urządzenie będzie też ładowane, nie zabraknie więc energii baterii podczas prezentacji. 

 
MW705
 

Oszczędzamy Energię Elektryczną, Jesteśmy Przyjaźni Środowisku Naturalnemu

Światowy Lider w Technologii SmartEco - Przyjazny dla Zielonego Środowiska

Dzisiaj szkoły/przedsiębiorstwa, stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technologii i narzędzi nauczania w swoich klasach/biurach, tak aby obniżyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju idealnego rozwiązania - Technologii SmartEco. Technologia SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Intuicyjny w obsłudze i przyjazny dla środowiska. Technologia SmartEco łączy w sobie doskonałą jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki Technologii SmartEco, studenci, nauczyciele i przedsiębiorcy dostają narzędzie pracy, aby jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie w klasie/biurze - a szkoły/przedsiębiorstwa zmniejszają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technologia znacznie wydłuża żywotność lampy.

 

BenQ MS524 DLP 3D Projector
 

Tryb Eco Blank

Tryb Eco Blank pozwala na wyłączenie podświetlenia projekcji, w momencie gdy prezenter chce skupić uwagę odbiorców na swoim wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest używany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

 
 
BenQ MS524 DLP 3D Projector

Pełna Moc Lampy
Uwaga Skupiona na Ekranie

BenQ MS524 DLP 3D Projector

Tryb Eco Blank
Projekcja Lampy 30% 
Uwaga Skupiona na prowadzącym

Tryb SmartEco

Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić by wyświetlić najlepszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, BenQ zapewnia bezkompromisową jakość projekcji, jednocześnie zmniejszając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora poprzez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

 
BenQ MS524 DLP 3D Projector

Tryb Normalny
350W - Średni Pobór Mocy Projektora

BenQ MS524 DLP 3D Projector 

Tryb SmartEco
Szczegóły w Zaciemnionych Scenach
261W - Średni Pobór Mocy

 

(Źródło: 2010 Philips white paper)

Tryb Braku Sygnału Źródłowego 

Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródłowego, jak komputer PC lub notebook. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

 
mw705

Źródło Sygnału Wykryte
100% Mocy Lampy

MW705

Brak Sygnału Źródłowego
30% Moc Lampy

0.5W w Trybie Uśpienia

Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej niż <0,5 W. To zdecydowanie pomaga przedłużyć żywotność lampy projektora, jak również redukcje koszty energii elektrycznej.

Zużycie Energii poniżej 6W w Trybie Uśpienia - LAN

MX704 w Trybie Uśpienia zużywa tylko 6W, aby utrzymać projektor podłączony do sieci LAN. Nawet po jego wyłączeniu od zasilania, menedżerowie IT mogą zachować pełną kontrolę nad codziennymi zadaniami konserwacji i naprawy projektora, oszczędzając znaczną ilość energii. 

Wspierane Formaty 3D

MW705
 
MW705


Transkrypcja Napisów

Wyświetlanie napisów w materiałach wideo bez konieczności stosowania zewnętrznego urządzenia do transkrypcji. Jest to idealne rozwiązanie dla placówek edukacyjnych, takich jak szkoły językowe, gdzie pożądany jest zapis dialogu ekranowego.

Przydatne Wzory Tablic dla Nauczycieli

Aby ułatwić zadanie nauczania, BenQ dodał specjalne szablony funkcji MX704. Teraz, z czterech różnych linii wzorów do wyboru - Pismo, Muzyka, Arkusz Kalkulacyjny, Wykres Współrzędnych, można łatwo napisać lub narysować na tablicy bez konieczności rysowania linii lub wykresów.

 
mx726_templates
 
 

Projektory BenQ DLP ® ︱ Długotrwała Perfekcja Obrazu z Technologią DLP

Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa klarowność obrazu, bardzo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości kolory, takie same barwy wyświetlane przez długie lata użytkowania projektora. Używamy najnowszej Technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po przez zaawansowane technologie koła kolorów. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal w zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie odporne na degradację obrazu, konsekwentnie dostarczając doskonałe prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach intensywnego użytkowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

Wytrzymałość

Te niezwykle wytrzymałe mikro-lustra procesora DLP i niemal szczelna konstrukcja systemu projekcji, oznaczają, iż projektory BenQ DLP wytrzymują próbę czasu, bez utraty jakości obrazu. Wyeliminowanie nagromadzenia pyłu i uszkodzeń przegrzania, dają pewność, że projektory BenQ będą świecić rok po roku i wyglądać jak nowe, a jedyne co trzeba zrobić po odpowiednim czasie użytkowania to wymienić lampę.

Projektor BenQ DLP

 
BenQ feature
 

Projektor Nie-DLP

 
BenQ feature
 

Doskonała Jakość Wyświetlanego Obrazu

Projektory BenQ DLP - to najlepsza ostrość, która zapewnia krystalicznie czyste detale i czytelne teksty poprzez maksymalizację współczynnika wypełnienia poszczególnych pikseli i połączenia Oszczędności Energii w Trybie Technologi BenQ SmartEco.

 
PU9220
 
System projekcji‎ DLP ‎
Rozdzielczość rzeczywista‎ XGA (1024x768) ‎
Jasność‎ 4000 ANSI Lumenów‎
Współczynnik kontrastu‎ 13000:1 ‎
Wyświetlane kolory‎ 1.07 Mld Kolorów‎ ‎
Obiektyw‎ F=2.56~2.68, f=22.04~24.14mm ‎
Proporcje ekranu‎ Natywny 4:3 (5 do wyboru)‎ ‎
Współczynnik projekcji (przekątna @ odległość)‎ 1.96~2.15 (78 cali ±3% @ 3.1m) ‎
Rozmiar obrazu (przekątna)‎ 60" ~ 300"‎
Współczynnik powiększenia (zoom)‎ 1.1x‎
Czas Pracy Lampy (Tryb: Normalny / Ekonomiczny / SmartEco / LampSave)‎ 3000/4000/6000/7500(80%~30%) godzin‎
Trapezowa Korekta Obrazu Keystone‎ 2D, pionowy i poziomy (ręczny) ± 40 stopni; automatyczny pionowy ± 30 stopni; ‎
Przesunięcie projekcji (Projection Offset)‎ Vertical: 120% ±5%‎
Obsługiwana rozdzielczość‎ od VGA(640 x 480) do WUXGA_RB(1920 x 1200)‎
Częstotliwość odświeżania poziomego‎ 15K-102KHz‎
Częstotliwość odświeżania pionowego ‎ 23-120Hz‎
Kompatybilność HDTV‎ 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p ‎
Kompatybiliność video‎ NTSC, PAL, SECAM‎
Wsparcie i współpraca 3D‎ Frame Sequential: Up to 60Hz 720p 
Frame Packing: Up to 24 Hz 1080p 
Side by Side: Up to 24Hz 1080p 
Top Bottom: Up to 60Hz 1080p ‎
Moc lampy‎ 240W‎
Języki menu ekranowego‎ 28 języków:‎‎ arabski / bułgarski / chorwacki / czeski / duński / holenderski / angielski / fiński / francuski / niemiecki / grecki / hindi / węgierski / włoski / indonezyjski / japoński / koreański / norweski / polski / portugalski / rumuński / rosyjski / chiński uproszczony / hiszpański / szwedzki / turecki / tajski / tradycyjny chiński ‎‎
Tryby obrazu‎ Dynamiczny, Prezentacji, sRGB, Kinowy, (3D), Użytkownik 1, Użytkownik 2‎ ‎
Słyszalna Głośność (Tryb Normalny/Ekonomiczny)‎ 31/28 dBA (Tryb Normalny / Tryb Ekonomiczny)‎ ‎
Złącza‎ Wejście VGA (D-sub 15pin) x1 (zintegrowany z komponentowym)
HDMI x2 (HDMI z MHL2.0 x1, HDMI x 1) 
Wyjście VGA (D-sub 15pin) x 1
Wejście kompozytowe Wideo (RCA) x 1
Wejście S-Video x 1
Wejście audio(Mini Jack)x 1
Wejście audio RCA (L/R) x1
Wyjście audio(Mini Jack)x 1
Głośnik 2W x 1
USB (Typ A) x 1 (zasilanie 1.5A)
RS232 (DB-9pin) x 1
Odbiornik podczerwieni x2 (Przód+Tył)‎‎
Waga (Bez Opakowania / Z Opakowaniem)‎ 3Kg‎
Wymiary (szer. x wys. x gł.)‎ 331.0 x 114.4 x 246.2 (bez podstawki)
331.0 x 129.4 x 246.2 (z podstawką)‎
Zużycie energii‎ 350W(Normalny), 261W(Eco), Uśpienie <0.5W‎
Zasilanie‎ AC od100 do 240V, 50 do 60 Hz‎
Akcesoria (standardowe)‎ Pilot / Baterie, Kabel Zasilający, Instrukcja Użytkownika CD, Instrukcja Szybkiego Uruchomienia, Karta Gwarancyjna, Kabel VGA, Zakrywka Obiektywu‎
Akcesoria (opcjonalne)‎ Lampa
BenQ QCast (QP01) - Bezprzewodowy transmiter HDMI
Mocowanie Sufitowe
Torba
Okulary 3D ‎
Informacja o ochronie środowiska‎

Lampa w tym produkcie zawiera rtęć. W celu utylizacji lampy, należy skonsultować się z lokalnymi władzami środowiskowymi lub zobacz www.lamprecycle.org.‎‎

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl