Oprogramowanie edukacyjne MozaBook Classroom - 2 lata

Stan magazynowy: produkt na zamówienie (zapytaj o aktualną cenę i dostępność)
Cena brutto: 1 688,00 zł 1688.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 1 372,36 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Mozaik
Kod produktu: G600102B002

Opis

mozaBook   MozaBook to oprogramowanie prezentacyjne do pracy w klasie

 

zaprojektowane na tablice i monitory interaktywne. Nauczyciele i uczniowie mogą tworzyć swe prezentacje i wzbogacać je dostępnymi w mediatece interaktywnymi plikami 3Dfilmami edukacyjnymizdjęciami czy gotowymi zadaniami lub własnymi plikami. Mozabook to bogactwo zasobów nauczania, takich jak tematyczne aplikacjegry i modele 3D, obejmujących wszystkie przedmioty od zerówki po klasy maturalne, przykuwających uwagę uczniów i ułatwiających zrozumienie treści. W artykule Nasza przygoda z mozaBook – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Stefana Batorego w Łodzi opisane są inspirujące historie nauczycieli, którzy wykorzystują mozaBook w codziennej pracy.

 
 
 

mozaBook to najlepszy wybór

Prosty i intuicyjny

Podczas tworzenia systemu braliśmy cały czas pod uwagę opinię nauczycieli. Dzięki temu system jest prosty w użytkowaniu i łatwy w obsłudze, użytkownik znajduje wszystko tam, gdzie się tego spodziewa.

Społecznościowy

Zeszyty i arkusze ćwiczeń programu mogą być udostępniane na poziomie szkolnym lub ogólnokrajowym, dając tym samym nauczycielom możliwość korzystania z zeszytów i arkuszy ćwiczeń innych nauczycieli.

Wszechstronny

Program mozaBook potrafi otwierać dokumenty PDF, z których, przy użyciu interaktywnych treści programu, w kilku prostych krokach można wyczarować e-publikacje. W ten sposób nasze własne książki przemieniają się w interaktywne podręczniki.

 Zapierający dech w piersiach

W mozaBook dostępne są również zbiory treści mediateki, ponad 1200 interaktywnych modeli 3D, kilkaset edukacyjnych filmów wideo i materiałów dźwiękowych oraz zadań, które mogą wzbudzić zainetresowanie uczniów materiałem edukacyjnym.

Fleksybilny

Program mozaBook może być używany na tablicy interaktywnej oraz na komputerze. Interfejs programu inteligentnie dostosowuje się do wymiarów narzędzia, na którym jest wyświetlany.

Wielojęzykowy

Program mozaBook, wbudowane aplikacje, filmy edukacyjne, interaktywne modele 3D i ich narracje obecnie dostępne są w wielu językach, a ich wspomaganie językowe stale jest poszerzane.

 

Na lekcji i w domu

 

 

Nauczyciele w kilku prostych krokach mogą tworzyć zeszyty lub interaktywne e-podręczniki z używanych przez siebie podręczników. Stworzone zeszyty i digitalne podręczniki można uzupełniać zdjęciami, rysunkami, edukacyjnymi filmami wideo, materiałami dźwiękowymi i interaktywnymi modelami 3D , z łatwością można również wkleić do publikacji własne arkusze zadań, przygotowane dzięki wbudowanemu w mozaBook edytorowi zadań. Ponad 70 tematycznych aplikacji pomaga w opanowaniu materiału szkolnego i pogłębianiu zdobytej wiedzy.

Program wspomaga opcje dotykowych ekranów, rozmiar wyświetlającej się witryny dostosowuje się do wymiarów ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana. Właśnie dlatego można z niej korzystać zarówno na tablicach interaktywnych jak i na notebookach.

W naszym sklepie internetowym dostępne są również inne wersje mozaBook dla uczniów, nauczycieli i do korzystania z nich w salach lekcyjnych.

Własne digitalne podręczniki

 

 

Jeżeli nauczyciel dysponuje elektroniczną wersją drukowanego podręcznika w formacie PDF, nie pozostaje nic innego jak otworzenie go w mozaBook. Program automatycznie rozpozna elementy ilustracyjne publikacji ale można również ustawić manualnie, które z nich mają być prezentowane w powiększeniu. Analizując treść publikacji, mozaBook sugeruje, które interaktywne treści mogą być jeszcze dodane do danego materiału nauczania. Nauczyciel może samodzielnie wyszukać inne treści (modele 3D, edukacyjne filmy wideo, materiały dźwiękowe, ilustracje) w mediatece mozaBook, na swoim komputerze lub w internecie, które może umieścić w formie ikon na marginesie przygotowanego materiału lekcyjnego i jednym kliknięciem może je otworzyć i zaprezentować uczniom.

Modele 3D

 

Zintegrowane aplikacje

Tematyczne aplikacje mozaTools dostępne są również w mozaBook. Obok wielu aplikacji rozwijających umiejętności, wizualizujących i pozwalających na ćwiczenie wiedzy, można w nich znaleźć doświadczalne narzędzia zastępujące całe laboratorium.

Online praca domowa

Uczniowie w domach, metodą online mogą rozwiązywać zadania przygotowane przez nauczycieli korzystających z interaktywnych elementów mediateki i wbudowanego do edytora testów mozaBook .

Własne konto web

Wykonane w programie mozaBook zeszyty nauczyciele mogą załadować na swoje konto mozaWeb. Załadowane na konto zeszyty można otworzyć na każdym komputerze, na którym uruchomiono mozaBook. Wszelkie zmiany dokonywane w zeszytach są automatycznie zapisywane na koncie, dlatego zeszyty szkolne i domowe zawsze mogą by zsynchronizowane.

Wideoporadnik

mozaBook oraz wbudowane aplikacje zawierają samouczki wideo w języku angielskim. Z pomocą samouczków łatwo można zrozumieć możliwości jakie daje mozaBook i narzędzia oraz jak nimi zarządzać.

Edytor testów

Spektakularne zadania szybko i prosto. Liczne wbudowane rodzaje zadań (prosty i wielokrotny wybór, dobieranie do pary, pary lańcuchowe, wstawianie na mapie, wypełnianie tabel, zbiory, itp.). Arkusze z zadaniami mogą zawierać różne typy zadań i można ustawić limit czasowy na ich rozwiązanie. Można wybierać spośród wielu form wyświetania, dzięki czemu arkusze z zadaniami będą jeszcze bardziej atrakcyjne.

Zdjęcia, filmy wideo i pliki dźwiękowe mogą być wykorzystane do tworzenia zadań, ale modele 3D i niektóre narzędzia są w stanie automatycznie wysyłać zadania do edytora testów.

Przygotowane ćwiczenia mogą być wklejone do publikacji mozaBook do odpowiednich materiałów szkolnych, ale można je równie dobrze zadawać jako pracę domową, którą uczniowie mogą wykonać w domu na stronie internetowej mozaWeb.

Narzędzia i Gry

Estetyczne zeszyty

Arkusze zeszytów tworzone w aplikacji mogą być ilustrowane licznymi wbudowanymi téami W zeszytach można pisać, rysować, można do nich z mediateki wklejać zdjęcia i modele 3D Nasze zeszyty mogą być zsynchronizowane z kontem mozaWeb, dzięki czemu domowe i szkolne zeszyty będą zawsze ujednolicone.

Przy pomocy zainstalowanego w mozaBook edytora animacji można przygotować w zeszytach widowiskowe, interesujące, animowane prezentacje. Jako materiał prezentacji można wykorzystać teksty, indywidualnie przygotowane rysunki i elementy mediateki. Pokazywanie lub ukrywanie elementów może być animowane według wbudowanych schematów, a podczas odtwarzania mogą być odtworzone także dodatkowe treści.

Kreatywne narzędzia do rysunku

 
 
  • mozaBook może być używany na komputerach z systemem operacyjnym Windows. Licencja ta pozwala użytkownikom programowania na korzystanie w klasie. Jedna licencja upoważnia do korzystania z programu na jednej tablicy interaktywnej i na jednym komputerze, które służą przygotowaniom w domu.
  • W ramach programu można utworzyć kilku lokalnych użytkowników, dzięki czemu z programu mogą korzystać wszyscy nauczyciele uczący w klasie, ale każdy z nich widzi tylko własne treści.
  • W ramach programu możliwy jest dostęp do zbiorów treści interaktywnych i aplikacji edukacyjnych dla wszystkich użytkowników.
  • Utwórz własne interaktywne podręczniki i zilustrowane i animowane prezentacje (zeszyty), synchronizuj je z komputerem używanym w szkole. W ten sposób zawsze będziesz w stanie korzystać z najświeższych materiałów.
  • Utworzone treści możesz udostępnić innym nauczycielom lub uczniom.
  • Z wersją MULTILANG treści interaktywne i program mogą być używane w 35 językach.

 

Porównaj
  OPARTY NA INTERNECIE OPARTY NA WINDOWS
mozaWeb
FREE
mozaWeb
PREMIUM
mozaBook
STUDENT
mozaBook PERSONAL mozaBook
CLASSROOM
 Web    Web    PC, Tablet  PC, Tablet  PC
Komu oferujemy Dla uczniów do nauki w domu Do użytku w laboratoriach komputerowych Dla uczniów na komputer z oprogramowaniem Windows Dla nauczycieli do zajęć lekcyjnych
Dostęp do treści
otwieranie e-podręczników HOME *              
otwieranie e-podręczników CLASSROOM *              
Wersja cyfrowa publikacji jest dostępna po użyciu kodu, znajdującego się w drukowanym podręczniku              
Otwórz cyfrowe treści podręczników              
Odtwarzanie animacji 3D z mediateki ograniczony          
Odtwarzanie filmów wideo z mediateki ograniczony          
Korzystanie z narzędzi i gier ograniczony          
Wymagania systemowe
Dostępne z przeglądarki              
Aplikację należy zainstalować              
Na ilu komputerach jednocześnie można go używać? 1 1 1 1 1 1 1
Na ilu komputerach można zainstalować jedną licencję mozaBook?         1 1 Na tablicy interaktywnej i jednym komputerze
Dostępne funkcje
Dostępne w kilku językach           opcjonalne
Do korzystania na tablicach interaktywnych              
Do wyświetlania w klasie              
Dostępne są funkcje dotykowe              
Classroom management, zadawanie pracy domowej              
Funkcje społecznościowe, rozwiązania prac domowych         Z subskrypcją mozaWeb PREMIUM    
Udostępnianie indywidualnie utworzonych treści              
Funkcja importowania PDF, PPT              
Cena/rok (w przypadku indywidualnego zamówienia)
DARMOWE
Indywidualnie
30 EUR / Uczeń
60 EUR / Nauczyciel
- Indywidualnie
98 EUR

/ Uczeń

Indywidualnie
198 EUR

/ Nauczyciel

Cena/rok (w przypadku dużego zamówienia) - W pakiecie
12 EUR / Uczeń
40 EUR / Nauczyciel
W pakiecie
15 EUR

/ Uczeń

- W pakiecie
118 EUR

/ Nauczyciel

* Licencje nie obejmują e-podręczników. Książki można osobno zakupić w naszym sklepie internetowym.
 mozaBook może być używany w systemie operacyjnym Windows Vista, Windows 7, Windows 8 i Windows 10.

 

Pobierz program mozaBook i przetestuj pełną wersję przez miesiąc.

Pobierz program mozaBook

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium