Oprogramowanie Zrób To Sam! Pomocnik Nauczyciela

Stan magazynowy: produkt na zamówienie (zapytaj o aktualną cenę i dostępność)
Przewidywany czas wysyłki: 48 godzin
Cena brutto: 690,00 zł 690.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 560,98 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Galaktyka
Kod produktu: G250101A002

Opis

Oprogramowanie „Zrób To Sam! Pomocnik nauczyciela” 4 to rewelacyjny program do tworzenia własnych ćwiczeń interaktywnych w prosty i intuicyjny sposób. Został stworzony jako pomoc dla nauczycieli pracujących z tablicami interaktywnymi. Ćwiczenia programu „Zrób To Sam! Pomocnik nauczyciela” interaktywnie reagują na odpowiedź.

zrob_to_sam_pomocnik_nauczyciela

Do czego służy?

„Zrób To Sam! Pomocnik nauczyciela” zawiera 19 szablonów ćwiczeń. Nauczyciel w bardzo prosty sposób może edytować te szablony, przygotowując własne materiały odpowiednie do tematu lekcji i poziomu nauczania. Proces ich tworzenia polega na zmianie obrazka, dodaniu (edytowaniu) kolumn, nagłówków i grup wyrazów. Każde przygotowane ćwiczenie można zapisać i wielokrotnie z niego korzystać, a w razie potrzeby ponownie edytować.

Oprogramowanie jest chętnie wykorzystywane przez nauczycieli, ponieważ ogranicza ich pracę do wstawienia treści w gotowe szablony ćwiczeń.

Test czy nauka?

W programie dostępne są dwa tryby ćwiczeń do wyboru: test lub nauka.

Tryb nauki to proces ćwiczenia aż do zapamiętania. W tym przypadku uczeń zaznacza rozwiązanie tyle razy, aż wskaże prawidłową odpowiedź. Przy każdym wyborze pojawia się informacja czy zrobił to dobrze, czy źle. Może też pojawić się komentarz dlaczego dana odpowiedź jest dobra lub zła. Dopiero, gdy uczeń wskaże prawidłowe rozwiązanie, program umożliwi mu przejście dalej.

Tryb testu to proces sprawdzania wiedzy. W ćwiczeniach w formie testu poprawność rozwiązania, sprawdzana jest na końcu. Przechodząc przez jego poszczególne elementy po wskazaniu odpowiedzi, program automatycznie przechodzi do kolejnego punktu. Zakończenie ćwiczenia następuje dopiero po naciśnięciu przycisku „Sprawdź”. Pojawia się wówczas informacja o ilości błędnych i prawidłowych odpowiedzi.

Nagrody

„ZRÓB TO SAM! Pomocnik nauczyciela” zdobył uznanie na Targach Edukacyjnych w Kielcach, gdzie został nagrodzony Medalem Targów Kielce oraz na Targach Edu Trendy w Warszawie, gdzie został nagrodzony Diamentem Oświaty.

Jak otrzymać dostęp do programu?

 • „ZRÓB TO SAM! Pomocnik nauczyciela” dostępny jest bezpłatnie przy zakupie tablic interaktywnych DualBoard, TouchBoard i tabletów MobiView.
 • „ZRÓB TO SAM! Pomocnik nauczyciela” można również zakupić u naszych partnerów handlowych i wykorzystywać na dowolnej tablicy interaktywnej

Specyfikacja

Wspierane systemy operacyjne:

 • Microsoft Windows XP
 • Microsoft Windows Server 2003
 • Windows Vista
 • Windows 7
 • Windows Server 2008
 • Windows 8
 • Windows 10

Wymagania sprzętowe:

Minimalne:

 • Procesor: 400 MHz,
 • Pamięć RAM: 96 MB,
 • Wymagania graficzne: 800×600 256-kolorów.
 • 500 MB miejsca na dysku twardym.

Materiały

Do pobrania

Ulotka

Oprogramowanie do pobranie

Pobierz oprogramowanie

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium