Oprogramowanie Workspace FULL (maks. 1 komputer)

Stan magazynowy: produkt na zamówienie (zapytaj o aktualną cenę i dostępność)
Cena brutto: 578,00 zł 578.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 469,92 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: TURNING technologies
Kod produktu: G040501A003

Opis

Oprogramowanie Workspace jest intuicyjne i bogate w narzędzia interaktywne. Dzięki niemu prezentacja może być nieplanowana, jak w przypadku burzy mózgów lub formalna, jak plan lekcji w klasie czy propozycja biznesowa dla grupy inwestycyjnej, ale zawsze będzie atrakcyjna i aktualna.

Oprogramowanie Workspace umożliwia prowadzenie lekcji, spotkań czy szkoleń w sposób dynamiczny, komfortowy i intuicyjny. Można pracować na wcześniej przygotowanych materiałach nanosząc na bieżąco adnotacje lub tworzyć je podczas prowadzonych zajęć czy spotkań wg potrzeb. W każdej chwili możemy otworzyć dowolny dokument z komputera czy korzystać z Internetu zapisując niezbędne fragmenty czy linki w prezentacji. Dzięki temu na tablicy możemy pracować w Power Point, Prezi, Workspace lub w innych programach, których nie sposób tutaj wymienić.

Workspace ma bogatą bazę narzędzi zebraną w postaci edytowalnego paska .

Umożliwia to każdemu użytkownikowi na skonfigurowanie paska narzędzi odpowiednio do jego potrzeb (wybranie tylko tych funkcji, z których korzysta). Zwiększa to komfort pracy zwłaszcza w pierwszych chwilach korzystania z programu ponieważ na początek możemy wybrać tylko kilka najpotrzebniejszych funkcji, a w miarę coraz bieglejszego posługiwania się programem dodawania kolejnych.

Do najciekawszych funkcji należą:

MultiUser, dzięki któremu można pracować w kilka osób (maksymalnie do 9) na jednej wspólnej powierzchni tablicy lub podzielonej na 2, 4, 6 lub 9 części, do których możemy przyporządkować pisaki (na tablicy interaktywnej DualBoard) lub punkty dotykowe (na tablicy interaktywnej Touch Board Plus).

Warstwy umożliwiają tworzenie stron wielowarstwowych, a co z tym związane pokazywanie i ukrywanie poszczególnych warstw. Działanie jest analogiczne jak w przypadku pracy z rzutnikiem pisma). Pozwala to tworzyć atrakcyjne lekcje i prezentacje, które stopniowo odkrywamy przed uczestnikami.

Zrzut ekranu pozwala na wycinanie fragmentów dowolnych zdjęć, grafik czy stron internetowych co umożliwia wstawienie do prezentacji praktycznie dowolnych materiałów.

Nagrywanie i odtwarzanie odbywa się w formacie avi i może nagrywać tak obraz jak i dźwięk prowadzonej lekcji . Takie nagranie nie peszy prowadzącego ponieważ nagrywa tylko to co działo się na tablicy interaktywnej, a jednocześnie daje możliwość udostępnienia lekcji uczestnikom, przeanalizowania przeprowadzonej lekcji czy przekazania jej do oceny.

Czy wiesz,
że prezentację przygotowaną w Workspace możesz zapisać w formatach: IWB, PPT, BMP, JPG, GIF, TIFF, PNG, PDF, HTML.

Do elementów oprogramowania Workspace należą: Menadżer urządzeń, przeglądarka, Klawiatura ekranowa, Nagrywanie i odtwarzanie, Galeria, Programy narzędziowe i Preferencje.

Tworzenie lekcji (prezentacji) w Workspace.

Po włączeniu programu Workspace otwieramy nową stronę. Ta strona może być czysta np. biała. Możemy zmienić jej kolor na wybrany z całej palety barw. Możemy ustawić stronę z siatką czyli w linie lub w kratkę. Możemy też wybrać stronę z tzw. tłem w postaci obrazka (z zasobów programu lub własnych).

Na przygotowanej w ten sposób stronie zamieszczamy materiały, notatki, filmy itp. niezbędne do przygotowywanej lekcji. Do wykorzystania jest dużo różnorodnych funkcji . Wstawiamy także ćwiczenia i zadania dla uczniów.

W ten sam sposób przygotowujemy kolejne strony.

Listę wykreowanych stron można w każdym momencie obejrzeć, uporządkować czy usunąć wg potrzeb. Strony można też nazwać i dodać do nich notatki niewidoczne dla uczestników zajęć.

Lekcję możemy zapisać w różnych formatach.

Lekcję zapisaną w formacie GWB możemy w każdej chwili dowolnie edytować.

Czy wiesz, że bezpośrednio z menu programu Workspace możesz otworzyć dowolny program Office i pracować na nim jak na komputerze. Możesz także nanieść odręczne adnotacje bezpośrednio w pliku, a zostaną zapisane jako grafika.

Oprogramowanie Workspace może działać w jednym z trzech trybów pracy: trybie lekcji, adnotacji nad pulpitem i trybie Office.. Najefektywniejszym i najczęściej wykorzystywanym jest tryb lekcji.

Dowiedz się więcej o trybie lekcji, adnotacji nad pulpitem oraz trybie office.

Oprogramowanie Workspace świetnie integruje się z systemem Windows Mac i Linux pozwalając, podobnie jak przy pracy myszką, na pełną kontrolę nad dowolną aplikacją a jednocześnie na nanoszenie własnych uwag w postaci rysunków i tekstu na osobnej warstwie bez konieczności ingerowania w oryginał. Zastosowanie tego oprogramowania do współpracy komputera z tablicą i/lub tabletem usprawnia prowadzenie zajęć, wpływa na zwiększenie zaangażowania uczestników, a co najważniejsze osiąganie lepszych wyników w nauce.

 

Licencja Workspace FULL umożliwia na zainstalowanie oprogramowania Workspace na maksymalnie 1 komputerze.

Przeznaczony nie tylko dla użytkowników urządzeń Turning Technologies.

Zmiany w wersji 10 oprogramowania:

Zwiększona stabilność względem częstych aktualizacji, które pojawiają się w Windows 10.

Wsparcie dla Office 2016 w ramach trybu współpracy z oprogramowaniem MS Office.

Porównanie dostępnych licencji:

  Workspace LITE Workspace LITE BUNDLE Workspace FULL Workspace FULL BUNDLE
Liczba instalacji 5 komputerów 125 komputerów 1 komputer 25 komputerów
Workspace Connect Wymagane podłączenie urządzenia DualBoard, Touch Board Plus lub tabletu MobiView Wymagane podłączenie urządzenia DualBoard, Touch Board Plus lub tabletu MobiView Niewymagane podłączenie urządzenia DualBoard, Touch Board Plus lub tabletu MobiView Niewymagane podłączenie urządzenia DualBoard, Touch Board Plus lub tabletu MobiView
Rozpoznawanie pisma, zapisów matematycznych oraz figur geometrycznych. Wymagane podłączenie urządzenia DualBoard, Touch Board Plus lub tabletu MobiView Wymagane podłączenie urządzenia DualBoard, Touch Board Plus lub tabletu MobiView Niewymagane podłączenie urządzenia DualBoard, Touch Board Plus lub tabletu MobiView Niewymagane podłączenie urządzenia DualBoard, Touch Board Plus lub tabletu MobiView


Oprogramowanie

Oprogramowanie Workspace wersja 10 dla systemu operacyjnego Windows:

Workspace

Pobierz oprogramowanie

Polska wersja językowa (plus pozostałe języki)

Pobierz oprogramowanie

Biblioteka multimediów

Pobierz oprogramowanie

Oprogramowanie Workspace wersja 7 dla systemu operacyjnego MacOS:

Workspace

Pobierz oprogramowanie

Biblioteka multimediów

Pobierz oprogramowanie

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium