Monitor Panasonic TH-65SQ1W

Stan magazynowy: produkt na zamówienie (zapytaj o aktualną cenę i dostępność)
Cena brutto: 10 899,00 zł 10899.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 8 860,98 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Panasonic
Kod produktu: TH-65SQ1W

Opis

Seria SQ1 jest idealna do użytku w sklepach i salach konferencyjnych oraz jako oznakowanie publiczne.

Wyświetlacze LCD 4K UHD firmy Panasonic z serii SQ1 wykorzystują jakość obrazu 4K do renderowania niezwykle szczegółowych obrazów.
Seria SQ1 jest wyposażona w „12-osiową funkcję zarządzania kolorami”, która zapewnia idealnie wierne odwzorowanie kolorów treści digital signage, a także zgodność z technologią „HDR” w celu wyrażenia szerokiego zakresu jasności, od ciemnych do jasnych. Wyposażone w nowe gniazda zgodne ze standardem Intel® SDM, serię SQ1 można łączyć z płytą interfejsu w celu zapewnienia prostej, ale szerokiej interoperacyjności systemu.

* Rzeczywista rozdzielczość: 3840 x 2160p

TH- 98SQ1
98-calowy
500 cd / m²
1300: 1
IPS / Direct LED
3840 x 2160
TH- 86SQ1
86-calowy
500 cd / m²
1200: 1
Dioda IPS / Edge
3840 x 2160
TH- 75SQ1
75-calowy
500 cd / m²
1200: 1
Dioda IPS / Edge
3840 x 2160
TH- 65SQ1
65-calowy
500 cd / m²
1100: 1
Dioda IPS / Edge
3840 x 2160
TH- 55SQ1
55-calowy
500 cd / m²
1100: 1
Dioda IPS / Edge
3840 x 2160
TH- 49SQ1
49-calowy
500 cd / m²
1100: 1
Dioda IPS / Edge
3840 x 2160

Oszałamiająca jakość 4K firmy Panasonic w każdym szczególe

Dzięki około 8 290 000 pikseli, czyli około czterokrotnie większej liczbie pikseli niż wyświetlacz Full HD, obrazy są bardzo szczegółowe. Ten dynamiczny, duży ekran archiwizuje realistyczne, dopracowane obrazy. Wyświetlacz 4K to doskonały wybór do sal konferencyjnych, w których obrazy są często oglądane z bliska, i tworzy imponującą atmosferę w zastosowaniach reklamowych w obiektach komercyjnych. Można się spodziewać, że wzbudzi on duże zainteresowanie.

Łatwe wyświetlanie obrazów zoptymalizowanych pod kątem zawartości wyświetlacza

Konwencjonalne panele wyświetlania mają wstępnie ustawione tryby wyświetlania, takie jak Standardowy i Dynamiczny. Seria SQ1 jest wyposażona w rozbudowane menu wyświetlania, które pozwala wybrać najbardziej odpowiedni tryb dla wyświetlanej treści i środowiska oglądania.
Możesz wybrać najlepszy tryb dla źródła wideo i miejsca wyświetlania.

Obsługuje emulację HDR i BT.2020

Seria SQ1 obsługuje HDR (High Dynamic Range) (PQ i HLG). Reprodukcja obrazu jest oszałamiająca, od najgłębszej czerni po błyszczące jasne światła. Dodatkowo posiadają tryb emulacji dla BT.2020. Dzięki temu emulacja wyświetlacza obsługuje szeroką gamę kolorów standardu ITU-R BT.2020.

12-osiowe archiwa zarządzania kolorami Wierne odwzorowanie kolorów

W serii SQ1 temperatura barwowa, odcień i parametry jasności poszczególnych obrazów można regulować dla koloru czerwonego, zielonego i niebieskiego oraz ich kolorów uzupełniających - cyjan, magenta i żółty. Dzięki temu pośrednie odcienie niezwykle delikatnych kolorów są żywe i realistyczne.

Panel IPS ma szeroki kąt widzenia i zmniejszoną liczbę zmian kolorów

W porównaniu z panelem VA zmiana koloru jest bardzo niewielka, gdy ekran jest oglądany pod prawym lub lewym kątem, dzięki czemu obrazy są ostre i wyraźne. Jest to idealne rozwiązanie do dostarczania poprawnych informacji do miejsc, w których obecnych jest wiele osób, takich jak przestrzenie publiczne i obiekty.

Wysoka niezawodność umożliwia ciągłą pracę 24/7

IPS

Seria SQ1 może pracować w trybie ciągłym 24/7. Zapewnia niezawodne zastosowanie w miejscach publicznych, w których gromadzi się wiele osób, takich jak stacje kolejowe, lotniska i centra handlowe, a także montaż w dyspozytorniach. Jest również wyposażony w różnorodne zaciski wejścia / wyjścia do wszechstronnych zastosowań. Ponadto modele 65-calowe, 55-calowe i 49-calowe można instalować z nachyleniem do 45 stopni w celu użycia w różnych sytuacjach montażowych.

* W przypadku długiego czasu zalecane jest wyświetlanie ruchomego obrazu. Jeśli wyświetlasz nieruchomy obraz przez dłuższy czas, fragment obrazu może pozostać na ekranie. Jednak retencja obrazu może stopniowo zanikać, wyświetlając ruchome obrazy.

Stylowy i smukły wygląd podkreśla obraz

Wąska ramka zapewnia mocniejsze obrazy, jeszcze bardziej poprawiając jakość obrazu 4K. Bez rozpraszania się przez ramkę, widz zostaje zanurzony w przyciągającym wzrok obrazie.

Cienka konstrukcja skoncentrowana na bezpieczeństwie

Głębokość TH-98SQ1 wynosi tylko 90 mm (3,5 "). Głębokość TH-98SQ1 jest niewielka po zainstalowaniu za pomocą sprzedawanego oddzielnie, ekskluzywnego wspornika do montażu na ścianie (TY-WK98PV1), który jest zgodny z ADA * 1 Wyświetlacz można zainstalować tak, aby wtapiał się w przestrzenie, takie jak zatłoczone korytarze lub sale konferencyjne, bez obawy o nieregularny kształt przeszkadzający.

* Dostępność TY-WK98PV1 różni się w zależności od kraju.

* 1: ADA to skrót od „Americans with Disabilities Act”, amerykańskiego prawa stworzonego w celu ochrony osób niepełnosprawnych przed dyskryminacją.

Głębokość przy montażu na ścianie

Funkcja DIGITAL LINK umożliwia prostą instalację i niskie koszty systemu

LINK CYFROWY 4K

Oparty na technologii HDBaseT ™, DIGITAL LINK obsługuje transmisję wideo, audio i poleceń sterujących za pomocą pojedynczego kabla STP CAT5e lub wyższego na odległości 150 m (492 ft) dla wideo Full HD i 50 m (164 ft) dla wideo 4K * .
Opcjonalny przełącznik DIGITAL LINK lub Digital Interface Box dodatkowo upraszcza instalację w dużych obiektach, jednocześnie zmniejszając koszty i zwiększając niezawodność.

* ET-YFB200G / YFB100G nie jest kompatybilny z sygnałami 4K. Transmisja 150 m (492 ft) dostępna tylko z przełącznikiem DIGITAL LINK ET-YFB200G dla sygnałów do 1080 / 60p w trybie dalekiego zasięgu.Wyświetlacz ma wbudowany odtwarzacz multimedialny USB kompatybilny z 4K

Po prostu włożysz pamięć USB, na której zapisano zawartość, automatycznie rozpocznie się odtwarzanie. Ponieważ jest kompatybilny z 4K, z łatwością zapewnia cyfrowe oznakowanie 4K bez konieczności korzystania z komputera lub dekodera.
Zawartość można odtwarzać po kolei * bez czarnych pasków. Zawartość można również przełączać za pośrednictwem sieci LAN lub obsługiwać wiele wyświetlaczy.

Odpowiedni format

Nieruchomy obraz JPG, JPEG, JPE, BMP
Ruchomy obraz AVI, MKV, WMV, ASF, MP4, MOV, FLV, TS, MTS

* Niektórych plików nie można odtworzyć, nawet jeśli są w obsługiwanym formacie. 

W przypadku nośnika USB wystarczy włożyć pamięć USB zawierającą wideo lub zawartość nieruchomego obrazu do jednostki głównej w celu automatycznego odtwarzania w kolejności plików (numeracja, kolejność alfabetyczna).

Obsługuje standard gniazda specyfikacji Intel® SDM nowej generacji

Moduł Intel® Smart Display

Seria SQ1 jest wyposażona w nowy standard specyfikacji Intel® SDM, który obsługuje sygnały 4K. W połączeniu z płytą interfejsu można łatwo korzystać z wbudowanego komputera i dodawać różne interfejsy.

ス ロ ッ ト イ メ ー ジ 図

* Obraz jest symulacją.

Połączenie łańcuchowe 4K

Poprzez połączenie szeregowo terminali wejścia / wyjścia DisplayPort można jednocześnie wyświetlać obrazy 4K.

* Wyjście DisplayPort jest obsługiwane przez wejście HDMI / DVI-D / SLOT / DisplayPort. DVI-D nie obsługuje sygnałów 4K

Dynamiczne oznakowanie jest możliwe dzięki powiększeniu portretu

Podziel zawartość ze źródeł obrazu i powiększ ekran w orientacji pionowej. Nie ma potrzeby korzystania ze specjalnego urządzenia, np. Procesora, podczas tworzenia treści z różnych obrazów. Umieszczenie trzech modeli TH-65SQ1 w pionie tworzy ekran o przekątnej 112 cali. Umożliwia to dobrze widoczne oznakowanie sklepu.

* Jakość obrazu może ulec pogorszeniu, gdy obraz zostanie powiększony.

 

* Te funkcje w modelach 98/86-calowych są zgodne z główną wersją oprogramowania 3.0000 lub nowszą. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym.

 

Możliwość wyświetlania wielu wejść bez procesora

Oprócz wielu ekranów 4K, seria SQ1 może wyświetlać 2 ekrany, takie jak PinP i PbyP. Jest to idealne rozwiązanie do sprawdzania szczegółów w różnych zastosowaniach, takich jak wideokonferencje, digital signage i monitorowanie nadzoru.
Konstrukcja wieloekranowa jest również obsługiwana w przypadku wyświetlaczy wielkoekranowych (maksymalnie do 10 x 10 wyświetlaczy).

Przykład

• Ekran z wieloma wejściami nie może być wyświetlany w kombinacji DVI-D i SLOT.

• Wyświetlacz z wieloma wejściami nie obsługuje sygnału z przeplotem.

Funkcja klonowania oszczędza pracę podczas konfigurowania wielu urządzeń

W przypadku instalowania wielu wyświetlaczy funkcja klonowania umożliwia wykorzystanie pamięci USB (lub sieci LAN) do skopiowania ustawień monitora nadrzędnego do innych jednostek, co znacznie skraca czas konfiguracji.

* Funkcja klonowania działa tylko w przypadku wyświetlaczy o tej samej serii i rozmiarze ekranu.

* [Data i czas], [Ustawienia sieciowe], [Ustawienia LAN] i Identyfikator wyświetlacza nie mogą być kopiowane.

* Jeśli włożenie pamięci USB jest trudne ze względu na warunki instalacji, użyj dostępnego w handlu przedłużacza.

Oprogramowanie komputerowe umożliwia jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze odtwarzanie i zarządzanie zawartością

Seria SQ1 jest wyposażona w funkcję odtwarzacza multimedialnego USB, która umożliwia łatwe odtwarzanie materiałów reklamowych. Oprogramowanie do zarządzania treścią to aplikacja do planowania odtwarzania digital signage na komputerze. Umożliwia również ustawienie ON / OFF pozycji.

 

Odtwarzaj zawartość automatycznie dzięki funkcji planowania

Oprogramowanie do zarządzania treścią na komputery PC w wersji 3.2 (bezpłatne) umożliwia łatwe tworzenie list odtwarzania z obsługą multimediów, w tym kombinacji obrazów nieruchomych i wideo. Możesz ustawić harmonogramy odtwarzania i kończenia listy odtwarzania multimediów we wcześniej określonych dniach i godzinach.

Wygodna lista odtwarzania i synchronizacja harmonogramu

Listy odtwarzania i harmonogramy utworzone za pomocą oprogramowania do zarządzania treścią można przenosić na wyświetlacze z pamięcią USB lub przez sieć LAN. Obsługiwane jest również zsynchronizowane odtwarzanie na wielu wyświetlaczach.

Odtwarzanie z pamięci USB Dostarczane przez LAN.  Dostępne zsynchronizowane odtwarzanie!

Ustawienia sieci pamięci USB

Korzystając z pamięci USB, ustawienia sieciowe można skonfigurować dla wielu wyświetlaczy. Indywidualne adresy IP dla każdej jednostki są ustawiane automatycznie.

Automatycznie ustaw indywidualne adresy IP

Oprogramowanie do przenoszenia ekranu

W miejscach takich jak sale konferencyjne, sale lekcyjne i sklepy, w których wyświetlacze są połączone przewodowymi sieciami LAN, można jednocześnie wyświetlać ekrany komputerów PC. Możesz ustawić wyświetlanie sprzętu, po prostu określając jego adres IP. Jest to wygodne do przesyłania strumieniowego obrazów i „wyświetlaczy powiadomień” w szkołach i sklepach.

* Wymagane jest oprogramowanie Screen Transfer (bezpłatne) .

* W przypadku korzystania z oprogramowania Screen Transfer z wyświetlaczem 98/86-calowym wymagana jest wersja główna oprogramowania 4.0000 lub nowsza.

Oprogramowanie do wielu monitoringu i sterowania

Zgodność z oprogramowaniem Multi Monitoring & Control umożliwiającym dodawanie nowych funkcji, takich jak automatyczne wyszukiwanie map i zarejestrowanych urządzeń. Wyświetlacze i urządzenia peryferyjne w intranecie mogą być kontrolowane, a ich stan może być monitorowany. Funkcja monitorowania wskazań (za opłatą) może również wykrywać powiadomienia o błędach i wskazania błędów w celu usprawnienia konserwacji.

Zabezpieczenia przełączania awaryjnego i powrotu po awarii w sytuacjach krytycznych

Jeśli główne sygnały wideo i audio zostaną przerwane, system natychmiast przełączy się na sygnały alternatywne. Jeśli główne sygnały zostaną przywrócone, zostanie wyświetlony oryginalny obraz.
To sprawia, że idealnie nadaje się do krytycznych pomieszczeń kontrolnych i centrów nadzoru.

* Użyteczne kombinacje sygnałów głównych i zapasowych są ograniczone.

メ イ ン 信号 が 途 切 れ て も 、 即 座 に バ ッ ク ア ッ プ 信号 に 切 り 替 え

Warunki ustawienia wejścia zapasowego (szybkie)

  Główny

HDMI 1

HDMI 2

DispayPort

DVI-D

OTWÓR

PC

USB

Utworzyć kopię zapasową

HDMI 1

HDMI 2

DispayPort

DVI-D

OTWÓR

○ × ×

LINK CYFROWY

× × ×

PC

× × ×

USB

× × ×

○: Można wybrać zarówno Podstawowa kopia zapasowa, jak i Dodatkowa kopia zapasowa.
×: Nie można wybrać ani Podstawowa kopia zapasowa, ani Dodatkowa kopia zapasowa.

Warunki ustawienia wejścia zapasowego (normalne)

  Główny

HDMI 1

HDMI 2

DispayPort

LINK CYFROWY

DVI-D

OTWÓR

PC

USB

Utworzyć kopię zapasową

HDMI 1

HDMI 2

DispayPort

LINK CYFROWY

DVI-D

OTWÓR

○ ○ ○

PC

○ × ○

USB

○ ○ ×

○: Można wybrać zarówno Podstawowa kopia zapasowa, jak i Dodatkowa kopia zapasowa.
×: Nie można wybrać ani Podstawowa kopia zapasowa, ani Dodatkowa kopia zapasowa.

* Gdy to samo wejście zostanie wybrane jako główne / dodatkowe, drugie zostanie wyłączone. Gdy to samo wejście co wejście główne zostanie wybrane jako pierwotne / dodatkowe, zostanie wyłączone.

Inne wygodne funkcje

Funkcja tworzenia ramek, która uzupełnia obrazy (modele 98/86/75-calowe)

Szybko poruszające się sceny można oglądać jeszcze piękniej.

Poręczny przełącznik wejściowy do monitora spotkań

Po prostu podłączając wyświetlacz i komputer za pomocą kabla wideo, można wykonać szereg operacji: można wykryć sygnał → włączenie zasilania wyświetlacza → włączenie wejścia → wyłączenie zasilania wyświetlacza. Nie trzeba obsługiwać pilota ani nie zapominać o wyłączeniu zasilania po zakończeniu spotkania.

Regulacja dźwięku w sali konferencyjnej

Wyposażony w tryb ułatwiający słyszenie „ludzkich głosów” odpowiednich do sal konferencyjnych. Spłaszcz charakterystykę częstotliwości, rozszerzając funkcję korektora. Dzięki temu uzyskuje się dobrze słyszalną jakość dźwięku ludzkiego głosu. Poprawia również brak przepływu dźwięku w tapetach ściennych. Głośność jest dostosowana do łatwego do usłyszenia poziomu, co zapewnia wygodną wymianę informacji.

* Ta funkcja w modelach 98/86-calowych jest zgodna z główną wersją oprogramowania 4.0000 lub nowszą.

 

Dane techniczne; 

  TH-98SQ1 TH-86SQ1 TH-75SQ1
Display Panel      
Screen size (diagonal) 98-inch (2477 mm) 86-inch (2174 mm) 75-inch (1892.7 mm)
Panel type / Backlight IPS / Direct LED IPS / Edge LED
Aspect ratio 16:9
Effective display area (W x H) 2158 x 1214 mm (84.9˝ x 47.8˝) 1895 x 1065 mm (74.6" x 41.9") 1649.6 x 927.9 mm (64.94" x 36.53")
Resolution 3840 x 2160
Brightness (typ.) 500 cd/m²
Contrast ratio (typ.) 1300:1 1200:1 1200:1
Response time 8 ms (G to G)
Viewing angle [(T/B)/(L/R)] 178°/178° (CR≥10)
Panel Surface Treatment Anti-Grare Type (Haze 28%)
Terminals      
HDMI In HDMI TYPE-A Connector x 2 (Compatible with HDCP 2.2)
DVI-D In / Audio In (L/R) DVI-D 24-pin x 1 (HDCP 1.1) / Stereo Mini Jack (M3) x 2 (Shared with PC In)
PC In / Audio In (L/R) Mini D-sub 15-pin x 1 / Stereo Mini Jack (M3) x 2 (Shared with DVI-D In)
DisplayPort In DisplayPort x 1 (HDCP2.2)*1
DisplayPort Out DisplayPort x 1 (HDCP1.4)*1
USB USB Connector (TYPE-A) x 2, DC 5 V/2 A, DC 5V/1A (USB 3.0 Supported)
Serial D-sub 9-pin x 1, RS232C Compatible
LAN RJ45 x 1, 10 BASE-T / 100 BASE-TX, Compatible with PJLink™
DIGITAL LINK RJ45 x 1, 100 BASE-TX, Compatible with long reach mode and PJLink™
IR In/Out Stereo Mini Jack (M3) x 1 / x 1
Audio Out Stereo Mini Jack (M3) x 1 0.5 V [rms], Variable (- ∞ - 0 dB) (1 kHz 0 dB Input, 10 kΩ Load)
SLOT Intel® SDM specification
Corresponding size SDM-S / SDM-L, Supply power 3.3 V / 1.1 A, 12 V / 5.5 A
Audio      
Built-in speaker 20 W [10 W + 10 W]
External speaker out 30 W [15 W + 15 W] 10 % THD
Electrical      
Power requirements 110–240 V AC, 50 Hz/60 Hz
Power consumption 685 W 480 W 385 W
Power off condition Approx. 0.3 W
Stand-by condition Approx. 0.5 W
Mechanical      
Dimensions (W x H x D) 2194 x 1249 x 90 mm
(86.4" x 49.2" x 3.6")
Including handles
1928 x 1099 x 86 mm
(76.0" x 43.3" x 3.4")
Including handles
1681 x 959 x 73 mm
(66.15" x 37.75" x 2.87")
Including handles
Weight Approx. 90 kg (198.5 lbs) Approx. 66 kg (145.5 lbs) Approx. 56.0 kg (123.5 lbs.)
Bezel width 16.0 mm (0.63") (T/B/L/R) 15.2 mm (0.6") (T/B/L/R) 14.8 mm (0.58") (T/B/L/R)
Wall-hanging pitch 800 x 500 mm (31.50" x 19.69")
VESA Compliant
600 x 400 mm (23.62" x 15.75")
VESA Compliant
600 x 400 mm (23.62" x 15.75")
VESA Compliant
Installation Environment      
Orientation Landscape/Portrait*2
Tilting Angle Landscape setting: 0 - 20 degrees forward/backward
Portrait setting: 0 - 20 degrees forward/backward
Landscape setting: 0 - 45 degrees forward/backward
Portrait setting : 0 - 20 degrees forward / backward
Operating time*3 24 h/day
Environment      
Operating environment Temperature : 0 °C to 40 °C / Humidity: 20% to 80% (Non-condensation)
Applicable software Multi Monitoring & Control Software, Content Management Software, Video Wall Manager

*Please contact your sales representative with regard to the tilt angle before installation.

*1: Input: HDCP 2.2 Output: NG / Input: HDCP 1.4 Output: HDCP 1.4 / Input: No HDCP Output: No HDCP

*2: When installing the display vertically, be sure that the power indicator comes to the right side.

*3: In case of long time, the moving image is recommended to be displayed. If you display a still picture for an extended period, the image retention might remain on the screen. However, image retention can gradually disappear by displaying a moving images.

  TH-65SQ1 TH-55SQ1 TH-49SQ1
Display Panel      
Screen size (diagonal) 65-inch (1638 mm) 55-inch (1387 mm) 49-inch (1232 mm)
Panel type / Backlight IPS / Edge LED
Aspect ratio 16:9
Effective display area (W x H) 1428 x 803 mm (56.2" x 31.6") 1209 x 680 mm (47.6" x 26.7") 1073 x 604 mm (42.2" x 23.7")
Resolution 3840 x 2160
Brightness (typ.) 500 cd/m²
Contrast ratio (typ.) 1100:1
Response time 8 ms (G to G)
Viewing angle [(T/B)/(L/R)] 178°/178° (CR≥10)
Panel Surface Treatment Anti-Grare Type (Haze 28%)
Terminals      
HDMI In HDMI TYPE-A Connector x 2 (Compatible with HDCP 2.2)
DVI-D In / Audio In (L/R) DVI-D 24-pin x 1 (HDCP 1.1) / Stereo Mini Jack (M3) x 2 (Shared with PC In)
PC In / Audio In (L/R) Mini D-sub 15-pin x 1 / Stereo Mini Jack (M3) x 2 (Shared with DVI-D In)
DisplayPort In DisplayPort x 1 (HDCP2.2)*1
DisplayPort Out DisplayPort x 1 (HDCP1.4)*1
USB USB Connector (TYPE-A) x 2, DC 5 V/2 A, DC 5V/1A (USB 3.0 Supported)
Serial D-sub 9-pin x 1, RS232C Compatible
LAN RJ45 x 1, 10 BASE-T / 100 BASE-TX, Compatible with PJLink™
DIGITAL LINK RJ45 x 1, 100 BASE-TX, Compatible with long reach mode and PJLink™
IR In/Out Stereo Mini Jack (M3) x 1 / x 1
Audio Out Stereo Mini Jack (M3) x 1 0.5 V [rms], Variable (- ∞ - 0 dB) (1 kHz 0 dB Input, 10 kΩ Load)
SLOT Intel® SDM specification
Corresponding size SDM-S / SDM-L, Supply power 3.3 V / 1.1 A, 12 V / 5.5 A
Audio      
Built-in speaker 20 W [10 W + 10 W]
External speaker out 30 W [15 W + 15 W] 10 % THD
Electrical      
Power requirements 110–240 V AC, 50 Hz/60 Hz
Power consumption 320 W 300 W 285 W
Power off condition Approx. 0.3 W
Stand-by condition Approx. 0.5 W
Mechanical      
Dimensions (W x H x D) 1458 x 836 x 77 mm
(57.4" x 32.9" x 3.1")
Including handles
1240 x 714 x 74 mm
(48.9" x 28.1" x 2.9")
Including handles
1104 x 637 x 74 mm
(43.5" x 25.1" x 2.9")
Including handles
Weight Approx. 36 kg (79.4 lbs.) Approx. 25.5 kg (56.3 lbs.) Approx. 21 kg (46.3 lbs.)
Bezel width 11.7 mm (0.46") (T), 15.3 mm (0.60") (B), 12.2 mm (0.48") (L/R) 12.2 mm (0.48") (T), 15.8 mm (0.62") (B), 12.7 mm (0.50") (L/R) 12.4 mm (0.49") (T), 16.0 mm (0.63") (B), 12.9 mm (0.51") (L/R)
Wall-hanging pitch 400 x 400 mm (15.75" x 15.75") VESA Compliant
Installation Environment      
Orientation Landscape/Portrait*2
Tilting Angle Landscape setting: 0 - 45 degrees forward/backward
Portrait setting: 0 - 45 degrees forward/backward
Operating time*3 24 h/day
Environment      
Operating environment Temperature : 0 °C to 40 °C / Humidity: 20% to 80% (Non-condensation)
Applicable software Multi Monitoring & Control Software, Content Management Software, Video Wall Manager

*Please contact your sales representative with regard to the tilt angle before installation.

*1: Input: HDCP 2.2 Output: NG / Input: HDCP 1.4 Output: HDCP 1.4 / Input: No HDCP Output: No HDCP

*2: When installing the display vertically, be sure that the power indicator comes to the right side.

*3: In case of long time, the moving image is recommended to be displayed. If you display a still picture for an extended period, the image retention might remain on the screen. However, image retention can gradually disappear by displaying a moving images.

 

Dane techniczne

Rodzaj podświetlenia LED
Przekątna ekranu 49,0"
Proporcje ekranu 16:9
Jasność [cd/m2] 500
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Rodzaj Wszechstronne zastosowanie
Czas reakcji matrycy [ms] 8
Kontrast dynamiczny 50 000 :1
Kontrast statyczny 1 300 :1
Typ matrycy IPS
Stan Nowy
Kolor główny obudowy Czarny
Rozdzielczość ekranu HDTV 1080p 1920×1080

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium