Monitor Panasonic TH-55VF2W

Stan magazynowy: produkt na zamówienie (zapytaj o aktualną cenę i dostępność)
Cena brutto: 20 239,00 zł 20239.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 16 454,47 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Panasonic
Kod produktu: TH-55VF2W

Opis

Uproszczony i bezproblemowy system wieloekranowy do oznakowania, wydarzeń i nadzoru

Seria wyświetlaczy LCD obsługująca system wieloekranowy Panasonic oferuje bardzo czytelny obraz o wysokiej jakości i wygodne funkcje. Ukryte obszary ograniczone do 0,44 mm na górze / dole i po lewej / prawej stronie w „ultra-wąskiej ramce” VF2H / VF2 nie rzucają się w oczy, co czyni je idealnymi do wykorzystania w oznakowaniu i monitoringu.

TH- 55VF2H
55-calowy
700 cd / m²
1100: 1
TH- 55VF2
55-calowy
500 cd / m²
1100: 1

Wąska ramka dla bezszwowych ścian wideo

VF2H / VF2 wykorzystują ukryty obszar o szerokości 0,44 mm u góry / u dołu i po lewej / prawej stronie „ultra wąskiej ramki”. Nawet jeśli obraz jest podzielony na kilka wyświetlaczy, ramka nie rzuca się w oczy, co daje naturalne, dynamiczne obrazy na dużym ekranie.

* Odległość od ramki do ramki odnosi się do łącznej szerokości ramki górnej i dolnej (lub lewej i prawej) sąsiednich wyświetlaczy w konfiguracji ściany wideo. Nie uwzględniono odstępu między wyświetlaczami. Należy pamiętać, że w przypadku instalacji wielu wyświetlaczy wymagana jest przerwa 0,5 mm (0,02 cala) lub większa.

DIGITAL LINK upraszcza instalację przy niższych kosztach

Oparte na technologii HDBaseT ™, połączenie DIGITAL LINK na wyświetlaczu VF2H / VF2 obsługuje transmisję dźwięku, obrazu i sygnału sterującego na duże odległości, a także może być używane do łączenia szeregowego wielu wyświetlaczy za pomocą jednego kabla. Eliminuje to potrzebę stosowania rozgałęźników wideo i innych urządzeń routingowych.

Uwaga: wymagany kabel STP CAT5e lub wyższy.

  • W łańcuchu można połączyć do 10 jednostek, ale liczba podłączonych jednostek może być ograniczona przez kable, używane jednostki itp.
  • Gdy 1 jednostka w systemie wieloekranowym jest obsługiwana za pomocą pilota, wymagane jest ustawienie identyfikatora pilota.

Panel IPS poprawia widoczność poza osią

Technologia paneli IPS (In-Plane Switching) o wysokiej rozdzielczości zapewnia, że obrazy wyświetlane na ekranie pozostają wyraźnie widoczne, nawet gdy są obserwowane pod ukośnym kątem: ma to kluczowe znaczenie w zastosowaniach reklamowych, a także w sterowniach, w których zawsze wymagana jest dobra widoczność.

 

Szeroki kąt widzenia

Panel Panasonic IPS zapewnia wierne odwzorowanie kolorów przy szerszym kącie widzenia niż konwencjonalne panele VA i niewielkie różnice w kolorach.

Uwaga: grafika jest symulowana. Widoczność zależy od otoczenia.

Bardzo czytelna obróbka powierzchni panelu

VF2H / VF2 wykorzystuje panel z zaawansowanym przetwarzaniem Anti-Glare (AAG), który wykorzystuje wklęsłą / wypukłą powierzchnię do rozpraszania światła słonecznego i sprzętu oświetleniowego. Ponieważ tłumi zewnętrzne odbicia, aby zachować lepszą czytelność, jest idealny do stosowania w pomieszczeniach monitoringu i obiektach użyteczności publicznej.

Optymalizacja podświetlenia poprawia kontrast

Bardzo wydajne podświetlenie LED z bezpośrednim oświetleniem z funkcją lokalnego przyciemniania zapewnia wysoki kontrast 500 000: 1. Jasność podświetlenia jest automatycznie optymalizowana w celu pogłębienia czerni w ciemnych obszarach i wzmocnienia bieli w jasnych obszarach poszczególnych scen wyświetlanych na ekranie w celu uzyskania bardziej realistycznej i wciągającej jakości obrazu.

Funkcja lokalnego ściemniania

Uwaga: Lokalne ściemnianie w serii VF2H / VF2 jest zawsze ustawione

Wydajna niezawodność 24/7 w trybie poziomym lub pionowym

Trwałe materiały paneli i wysokiej jakości komponenty zapewniają niezawodną pracę przez 24 godziny przez siedem dni w tygodniu. To sprawia, że seria ścian wideo LCD Panasonic jest idealna do zastosowań, w których absolutna niezawodność ma kluczowe znaczenie. Ponadto produkty te są zaprojektowane do orientacji poziomej lub pionowej bez wpływu na kolor, jasność lub żywotność. Ta elastyczność pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń montażową.

Uwaga: wyświetlanie ruchomych obrazów jest zalecane, gdy panele są używane przez dłuższy czas, aby zapobiec utrwaleniu obrazu. Należy pamiętać, że wypalenie obrazu można stopniowo korygować za pomocą okresowego wyświetlania ruchomych obrazów.

Zabezpieczenia przełączania awaryjnego i powrotu po awarii w sytuacjach krytycznych

Funkcje przełączania awaryjnego i powrotu po awarii zapobiegają zakłóceniom obrazu poprzez przełączanie między dwoma wejściami systemowymi. Jest to idealne rozwiązanie do oznakowania cyfrowego w systemach transportowych, w których przerwy w wyświetlaniu obrazu są po prostu niedozwolone, oraz w sklepach działających 24/7.

Uwaga: Możliwe kombinacje sygnałów głównych / rezerwowych są ograniczone.

Obsługa kalibracji kolorów

Kalibracja wstępna

Kolory są wstępnie skalibrowane przed wysyłką do fabryki, aby zminimalizować różnice kolorów między wyświetlaczami do użytku na wielu ekranach. Umożliwia to tworzenie pojedynczych obrazów bez widocznych różnic między wyświetlaniem a wyświetlaniem *

* Istnieją jednak obudowy, gdy konieczne są korekty wizualne po zainstalowaniu ściany wideo.

Piękne wyświetlacze wieloekranowe bez nierównych kolorów.

System wieloekranowy zapewniający imponujące obrazy w dużych przestrzeniach

Funkcja Multi-Display powiększa obrazy do 100 razy w stosunku do ich pierwotnego rozmiaru *. Może zwiększyć rozmiar obrazu przy użyciu tego samego współczynnika powiększenia zarówno w kierunku pionowym, jak i poziomym, aby dopasować się do konfiguracji ścian wideo 2 x 2, 3 x 3, 4 x 4, 5 x 5 i 10 x 10, lub może zastosować różne współczynniki w zależności od alternatywne układy ekranu. W ten sposób użytkownicy mogą maksymalizować rozmiar obrazu zgodnie z rozmiarem i kształtem ściany wideo.

* Dostępny jest zoom do 2 x 2 z wejściem multimediów przez USB dla VF2H / VF2.

 

Uwaga: Do montażu na ścianie wymagany jest wspornik montażowy zgodny ze standardami VESA. Gdy obrazy są powiększane, następuje pewna degradacja. Należy zapewnić odpowiednią wentylację, ponieważ temperatury pracy mogą się różnić w zależności od konfiguracji wielu ekranów i środowiska.

Ulepszona widoczność wideo na wielu ekranach

Gdy wideo z dużą szybkością jest odtwarzane na wielu ekranach ściany wideo, może wystąpić pewne niedopasowanie obrazu między pionowo sąsiadującymi panelami. Seria VF1H jest wyposażona w funkcję skanowania wstecznego, która zmienia kierunek skanowania sąsiadujących ze sobą pionowo wyświetlaczy, aby poprawić wyrównanie obrazu. W międzyczasie funkcja kontroli klatek dostosowuje liczbę wyświetlanych klatek wideo, aby odtwarzać obrazy z naturalną płynnością.

Funkcja wyszukiwania wstecznego

Odwraca kierunek skanowania obrazu, aby płynnie odtwarzać powiększone wideo na wielu ekranach.

 

Funkcja kontroli ramki

Dostosowuje synchronizację obrazów w celu bardziej naturalnego odtwarzania powiększonego wideo

Uwaga: grafika jest symulowana. Strzałki wskazują kierunek skanowania podczas odtwarzania wideo.

Zapewnia stabilną jasność nawet przez 8 lat *

VF2H / VF2 zawiera tryb Long Life i funkcję Auto Brightness Adjustment. W trybie Long Life jasność podświetlenia jest zoptymalizowana, aby wydłużyć żywotność produktu. Funkcja automatycznej regulacji jasności automatycznie koryguje moc światła w zależności od tempa pogarszania się podświetlenia, aby dłużej utrzymać stałą jasność.

Uwaga: Wartość jest przybliżona w przypadku ciągłej pracy przez 24 godziny x 365 dni.

Uwaga: Zakładając warunki pracy 25 ° C (± 2 ° C). Warunki środowiskowe i warunki użytkowania mogą mieć wpływ na rzeczywistą jasność i czas pracy. Powyższy rysunek przedstawia ustawienie trybu długiej żywotności „On2”. „On2” zapewnia około 60% maksymalnej określonej jasności podświetlenia. Automatycznej regulacji jasności nie można włączyć, jeśli okres podświetlenia panelu przekroczył 1000 godzin.
Uwaga: obrazy i wykresy są symulacjami.

Synchronizacja obrazów na wielu ekranach przez USB i aktualizacje multimediów przez LAN

Seria paneli LCD Video Wall jest przystosowana do cyfrowych oznakowań - wystarczy podłączyć pamięć USB do wejść każdego wyświetlacza w konfiguracji wieloekranowej 2 x 2, aby automatycznie synchronizować obrazy 4K (4 x 1080p). Nie są wymagane żadne zewnętrzne urządzenia ani procesory. Ta funkcja służy również jako kopia zapasowa na wypadek awarii głównego źródła wideo. Oprogramowanie Multi Monitoring & Control umożliwia zapisywanie multimediów w pamięci USB przez LAN *1 , co jest idealne w sytuacjach, gdy dostęp do wyświetlacza jest utrudniony.

* 1: Zastąpienie zawartości zapisanej na urządzeniu pamięci USB za pośrednictwem sieci LAN jest dostępne tylko w wyświetlaczach serii VF1H i LFV6

Uwaga: pokazano przykład połączenia dla serii VF2H.

Precyzyjny system montażu na ścianie wideo

Nasz opcjonalny uchwyt montażowy * sprawia, że ustawienie spektakularnej instalacji na ścianie wideo jest stosunkowo szybkie i bezbolesne. Oprócz oszczędności czasu i redukcji kosztów pracy, sztywne mocowanie eliminuje również potencjalne niespójności w wyrównaniu powierzchni panelu dzięki zastosowaniu automatycznego systemu magnesów. Seria ścian wideo Panasonic LCD Video Wall zawiera również opcjonalne ramki maskujące zapewniające dodatkową ochronę przed uderzeniami.

 

Poniżej podano maksymalną liczbę jednostek w przypadku instalowania wieloekranowego przy użyciu opcjonalnych metalowych łączników TY-VK55LV2.
• TH-55VF2H / VF2: 4 kolumny, 5 rzędów

Zamocuj pokrętła regulacji położenia w pionie i poziomie metalowych okuć w punkcie początkowym po umieszczeniu go w pozycji mimośrodowej po stronie kierunku montażu zamiast w położeniu środkowym po otwarciu.

Niespójności w wyświetlaniu ściany wideo mogą wystąpić, gdy ramki poszczególnych paneli nie są prawidłowo wyrównane w pionie i poziomie oraz gdy powierzchnie paneli nie są odpowiednio dopasowane. Magnesy sterujące wyrównaniem powierzchni i mocowania blokujące zapewniają precyzyjny montaż w każdej osi.

Uwaga: tylko instalacja pozioma.

Zminimalizuj przestoje i popraw wydajność

Opcjonalne oprogramowanie wczesnego ostrzegania serii ET-SWA100 * monitoruje wszystkie wyświetlacze w sieci. Administratorzy mogą monitorować stan urządzenia w czasie rzeczywistym, przeglądać historię operacji i otrzymywać alerty w przypadku wykrycia nieprawidłowości. Serwery monitorujące z zainstalowanym tym oprogramowaniem można sprawdzić za pomocą przeglądarki tabletu lub notebooka. Oprócz minimalizacji przestojów oprogramowanie ogranicza liczbę niepotrzebnych wizyt w zdalnych witrynach wyświetlających oraz oszczędza czas i koszty obsługi.

Oprogramowanie wczesnego ostrzegania (seria ET-SWA100)

* Sufiks numeru części może się różnić w zależności od typu licencji. Należy pamiętać, że nie można przewidzieć niektórych potencjalnych awarii urządzeń.

Oprogramowanie Video Wall Manager i zestaw do aktualizacji automatycznej regulacji wyświetlania

Bezpłatne oprogramowanie Panasonic Video Wall Manager może być używane z wyświetlaczami LCD z serii Video Wall. Za pomocą tego oprogramowania można skalibrować kolory wyświetlacza za pomocą czujnika koloru, dostosować ustawienia wyświetlania oraz kontrolować i zarządzać danymi za pośrednictwem komputera. Jeśli oprogramowanie zostanie zaktualizowane za pomocą opcjonalnego zestawu TY-VUK10 do automatycznej korekty wyświetlania, jasność i kolory na wielu wyświetlaczach mogą być automatycznie kalibrowane za pomocą zgodnego aparatu (Nikon D5200 / D5300 / D5500 / D5600) *.

* Dostępne tylko z normalnym obiektywem zmiennoogniskowym: AF-S DX NIKKOR 18-55 mm f / 3,5-5,6G VR, AF-S DX NIKKOR 18-140 mm f / 3,5-5,6G ED VR, AF-S DX NIKKOR 18- 55 mm f / 3,5-5,6G VR II, AF-P DX NIKKOR 18-55 mm f / 3,5-5,6G VR

 Dane techniczne;

TH-55VF2H TH-55VF2
Display Panel
Screen Size (Diagonal) 55-inch (1387 mm)
Aspect Ratio 16:9
Panel Type IPS / Direct-LED
Resolution 1920 x 1080
Brightness (Typ) 700 cd/m2 500 cd/m2
Contrast Ratio 1100 : 1
Dynamic Contrast Ratio 500000 : 1
Response Time 8.0 ms (G to G)
Viewing Angle (Horizontal/Vertical) 178°/178°(CR≥10)
Panel Surface Treatment Advanced Anti-glare treatment (Haze 28%)
Connection Terminal*1
VIDEO In
HDMI In HDMI Type A Connector x 1
Component/RGB In
DVI-D In DVI-D 24-pin x 2 (Female)
DisplayPort In DisplayPort x 1 (DP1.1a Dual Mode only)
PC In Mini D-Sub 15-pin x 1 (Female)
USB USB 2.0 Type A Connector x 1 DC5 V/500 mA (USB3.0 is not supported.)
Sereial In/Out D-Sub 9-pin x 1 (Male)/ x 1 (Male), RS-232C Compatible
DIGITAL LINK/LAN In/out RJ45 x 1/x 1, 100BASE-TX, Compatible with long reach mode and PJLink™
LAN 10BASE-T/ 100BASE-TX, Compatible with PJLink™ (Shared with DIGITAL LINK)
IR In/Out Stereo Mini Jack x 1/ x 1
Audio In (1) Stereo Mini Jack (M3) x 1, 0.5 V [rms]
Audio In (2) L/R: Pin Jack x 1, 0.5V [rms]
Audio Out Stereo Mini Jack (M3) x 2, 0.5 V [rms], Variable (- ∞ - 0 dB) (1 kHz 0 dB Input, 10 kΩ Load)
Speaker
External Speaker 8 Ω, 20 W [10 W + 10 W] (10% THD)
Electrical
Power Requirements 100-240 V AC, 50/60 Hz
Power Consumption 270 W
On Mode Average Power Consumption*2 165 W
Stand-by Conditions Approx. 0.5 W
Mechanical
Dimensios (W x H x D) 1210.6 x 681.3 x 97.3 mm (47.66" x 26.82" x 3.83")
Bezel to Bezel 0.44 mm (0.018") (Multi Screen)
Weight approx. 23.0 kg (approx. 50.7 lbs.)
Installation Requirement
Orientation Landscape/Portrait
Tilting Angle Vertical only*
Operating Environment 0 °C to 40 °C (32 °F to 104 °F)*3/0 °C to 35 °C (32 °F to 95 °F)*4/ Humidity: 10% to 90% (Non Condensation)
Operating Time*5 24 h/day

* Please contact your sales representative with regard to the tilt angle before installation.

*1: Due to the terminal block construction, some connection cables and USB memory devices cannot be used. Be sure to check the "CONNECTION TERMINAL" information in the product specification sheet. 

*2: Based on IEC 62087 Ed.2 measurement method.

*3: For up to 1400 m (4593 ft) altitude.

*4: For between 1400 m (4593 ft) and 2800 m (9186 ft) altitude.

*5: In case of long time, the moving image is recommended to be displayed. If you display a still picture for an extended period, the image retention might remain on the screen. However, image retention can gradually disappear by displaying a moving images.

Dane techniczne

Rodzaj podświetlenia LED
Przekątna ekranu 49,0"
Proporcje ekranu 16:9
Jasność [cd/m2] 500
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Rodzaj Wszechstronne zastosowanie
Czas reakcji matrycy [ms] 8
Kontrast dynamiczny 50 000 :1
Kontrast statyczny 1 300 :1
Typ matrycy IPS
Stan Nowy
Kolor główny obudowy Czarny
Rozdzielczość ekranu HDTV 1080p 1920×1080

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium