Monitor Panasonic TH-55VF1HW

Stan magazynowy: produkt na zamówienie (zapytaj o aktualną cenę i dostępność)
Cena brutto: 19 449,00 zł 19449.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 15 812,20 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Panasonic
Kod produktu: TH-55VF1HW

Opis

Uproszczona instalacja na wielu ekranach w przypadku oznakowania, wydarzeń i monitoringu

Bliskie relacje firmy Panasonic z użytkownikami końcowymi i branżą odsprzedaży umożliwiły opracowanie specjalistycznych, gotowych do użycia rozwiązań ścian wideo, które przewyższają wymagania profesjonalistów, usprawniając instalację, zapewniając niezawodność i zwiększając wydajność przez całą dobę. Seria VF1H, obsługująca obrazy o dużym wpływie, zapewnia wysoką widoczność i łatwość obsługi, nieporównywalną z żadną inną marką.

TH- 55VF1H
55-calowy
700 cd / m²
1200: 1

Wąska ramka dla bezszwowych ścian wideo

Wąskie ramki w serii ścian wideo LCD firmy Panasonic zmniejszają odległość między ramkami do prawie niewidocznego 1,8 mm * (0,07 cala). Nawet przy oglądaniu z bliska krawędzie ekranu są prawie niewidoczne, co daje naprawdę spektakularne obrazy wielkoformatowe.

* Odległość od ramki do ramki odnosi się do łącznej szerokości ramki górnej i dolnej (lub lewej i prawej) sąsiednich wyświetlaczy w konfiguracji ściany wideo. Nie uwzględniono odstępu między wyświetlaczami. Należy pamiętać, że w przypadku instalacji wielu wyświetlaczy wymagana jest przerwa 0,5 mm (0,02 cala) lub większa.

Panel IPS poprawia widoczność poza osią

Technologia paneli IPS (In-Plane Switching) o wysokiej rozdzielczości zapewnia, że obrazy wyświetlane na ekranie pozostają wyraźnie widoczne, nawet gdy są obserwowane pod ukośnym kątem: ma to kluczowe znaczenie w zastosowaniach reklamowych, a także w sterowniach, w których zawsze wymagana jest dobra widoczność.

 

Dokładność kolorów w szerokim kącie

Panel Panasonic IPS zachowuje wierne odwzorowanie kolorów dla szerszej części określonego kąta widzenia 178 stopni niż konwencjonalne panele VA.

Uwaga: grafika jest symulowana. Widoczność zależy od otoczenia.

Obróbka powierzchni Anti-Glare (AG)

Warstwa AG na wyświetlaczach LCD Video Wall Series rozprasza się odbijając naturalne lub sztuczne światło, poprawiając widoczność. W szczególności obróbka AG poprawia czytelność obrazu na stacjach monitoringu i obiektach użyteczności publicznej.

Zminimalizuj przestoje i popraw wydajność

Opcjonalne oprogramowanie wczesnego ostrzegania serii ET-SWA100 * monitoruje wszystkie wyświetlacze w sieci. Administratorzy mogą monitorować stan urządzenia w czasie rzeczywistym, przeglądać historię operacji i otrzymywać alerty w przypadku wykrycia nieprawidłowości. Serwery monitorujące z zainstalowanym tym oprogramowaniem można sprawdzić za pomocą przeglądarki tabletu lub notebooka. Oprócz minimalizacji przestojów oprogramowanie ogranicza liczbę niepotrzebnych wizyt w zdalnych witrynach wyświetlających oraz oszczędza czas i koszty obsługi.

Oprogramowanie wczesnego ostrzegania (seria ET-SWA100)

* Sufiks numeru części może się różnić w zależności od typu licencji. Należy pamiętać, że nie można przewidzieć niektórych potencjalnych awarii urządzeń.

DIGITAL LINK upraszcza instalację przy niższych kosztach

Oparte na technologii HDBaseT ™, połączenie DIGITAL LINK na wyświetlaczu VH1H obsługuje transmisję dźwięku, obrazu i sygnału sterującego na duże odległości, a także może być używane do łączenia szeregowego wielu wyświetlaczy za pomocą jednego kabla. Eliminuje to potrzebę stosowania rozgałęźników wideo i innych urządzeń routingowych.

Uwaga: wymagany kabel STP CAT5e lub wyższy.

DIGITAL LINK zmniejsza koszty okablowania i złożoność instalacji

Połączenie sygnałów audio-wideo i sterowania Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki uproszczonemu połączeniu DIGITAL LINK firmy Panasonic.

Precyzyjny system montażu na ścianie wideo

Opcjonalny uchwyt montażowy * sprawia, że ustawienie spektakularnej ściany wideo jest stosunkowo szybkie i bezbolesne. Oprócz oszczędności czasu i obniżenia kosztów pracy, sztywne mocowanie eliminuje również potencjalne niespójności w wyrównaniu panelu z powierzchnią dzięki zastosowaniu automatycznego systemu magnesów.
Seria paneli LCD do ścian wideo firmy Panasonic jest również wyposażona w opcjonalne ramki ochronne zapewniające dodatkową ochronę przed uderzeniami.

 

Poniżej podano maksymalną liczbę jednostek w przypadku instalowania wieloekranowego przy użyciu opcjonalnych metalowych łączników TY-VK55LV2.
• TH-55VF1H: 5 kolumn, 6 rzędów

Zamocuj pokrętła regulacji położenia w pionie i poziomie metalowych okuć w punkcie początkowym po umieszczeniu go w pozycji mimośrodowej po stronie kierunku montażu zamiast w położeniu środkowym po otwarciu.

Niespójności w wyświetlaniu ściany wideo mogą wystąpić, gdy ramki poszczególnych paneli nie są prawidłowo wyrównane w pionie i poziomie oraz gdy powierzchnie paneli nie są odpowiednio dopasowane. Magnesy sterujące wyrównaniem powierzchni i mocowania blokujące zapewniają precyzyjny montaż w każdej osi.

• Tylko krajobraz.

Oprogramowanie Video Wall Manager i zestaw do aktualizacji automatycznej regulacji wyświetlania

Bezpłatne oprogramowanie Panasonic Video Wall Manager może być używane z wyświetlaczami LCD z serii Video Wall. Za pomocą tego oprogramowania można skalibrować kolory wyświetlacza za pomocą czujnika koloru, dostosować ustawienia wyświetlania oraz kontrolować i zarządzać danymi za pośrednictwem komputera. Jeśli oprogramowanie zostanie zaktualizowane za pomocą opcjonalnego zestawu TY-VUK10 do automatycznej korekty wyświetlania, jasność i kolory na wielu wyświetlaczach mogą być automatycznie kalibrowane za pomocą zgodnego aparatu (Nikon D5200 / D5300 / D5500 / D5600) *.

* Dostępne tylko z normalnym obiektywem zmiennoogniskowym: AF-S DX NIKKOR 18-55 mm f / 3,5-5,6G VR, AF-S DX NIKKOR 18-140 mm f / 3,5-5,6G ED VR, AF-S DX NIKKOR 18- 55 mm f / 3,5-5,6G VR II, AF-P DX NIKKOR 18-55 mm f / 3,5-5,6G VR

Zapewnia stabilną jasność nawet przez 8 lat *

Seria VF1H zawiera tryb Long Life i nową funkcję regulacji jasności. W trybie Long Life jasność podświetlenia jest zoptymalizowana, aby wydłużyć żywotność produktu. Funkcja automatycznej regulacji jasności automatycznie koryguje moc światła w zależności od tempa pogarszania się podświetlenia, aby dłużej utrzymać stałą jasność.

* Wartość jest przybliżona podczas ciągłej pracy przez 24 godziny x 365 dni.

Uwaga: Zakładając warunki pracy 25 ° C (± 2 ° C). Warunki środowiskowe i warunki użytkowania mogą mieć wpływ na żywotność jasności i czas pracy.
„On2” zapewnia około 60% maksymalnej określonej jasności podświetlenia. Automatycznej regulacji jasności nie można włączyć, jeśli okres podświetlenia panelu przekroczył 1000 godzin.

Uwaga: obrazy i wykresy są symulacjami.

Zabezpieczenia przełączania awaryjnego i powrotu po awarii zapewniają wyświetlanie obrazu

Cyfrowe wejścia sygnału składają się z jednego lub dwóch terminali DVI-D wraz z wejściami HDMI, DisplayPort, DIGITAL LINK i USB. Jeśli główny sygnał audio-wideo zostanie przerwany, wyświetlacz natychmiast przełączy się na alternatywne wejście. Gdy sygnał główny zostanie odzyskany podczas wyświetlania kopii zapasowej, oryginalny obraz zostanie przywrócony automatycznie. 
To sprawia, że seria ścian wideo LCD firmy Panasonic jest idealna do użytku w pokojach kontrolnych i innych zastosowaniach, w których niezakłócone odtwarzanie jest niezbędne.

Uwaga: Możliwe kombinacje głównych / zapasowych sygnałów wejściowych są ograniczone. 

Ulepszona widoczność wideo na wielu ekranach

Gdy wideo z dużą szybkością jest odtwarzane na wielu ekranach ściany wideo, może wystąpić pewne niedopasowanie obrazu między pionowo sąsiadującymi panelami. Seria VF1H jest wyposażona w funkcję skanowania wstecznego, która zmienia kierunek skanowania sąsiadujących ze sobą pionowo wyświetlaczy, aby poprawić wyrównanie obrazu. W międzyczasie funkcja kontroli klatek dostosowuje liczbę wyświetlanych klatek wideo, aby odtwarzać obrazy z naturalną płynnością.

Funkcja wyszukiwania wstecznego

Odwraca kierunek skanowania obrazu, aby płynnie odtwarzać powiększone wideo na wielu ekranach.

 

Funkcja kontroli ramki

Dostosowuje synchronizację obrazów w celu bardziej naturalnego odtwarzania powiększonego wideo

Uwaga: grafika jest symulowana. Strzałki wskazują kierunek skanowania podczas odtwarzania wideo.

Synchronizacja obrazu na wielu ekranach przez USB i aktualizacje multimediów przez sieć LAN

Seria Panasonic LCD Video Wall jest przystosowana do digital signage - wystarczy podłączyć pamięć USB do wejść każdego wyświetlacza w konfiguracji wieloekranowej 2 x 2, aby automatycznie synchronizować obrazy 4K (4 x 1080p). Nie są wymagane żadne zewnętrzne urządzenia ani procesory. Ta funkcja służy również jako kopia zapasowa na wypadek awarii głównego źródła wideo. Oprogramowanie Multi Monitoring & Control umożliwia zapisywanie multimediów na pamięci USB przez LAN, co jest idealne w sytuacjach, gdy dostęp do wyświetlacza jest utrudniony.

 

Optymalizacja podświetlenia poprawia kontrast

Bardzo wydajne podświetlenie LED z bezpośrednim oświetleniem z funkcją lokalnego przyciemniania zapewnia wysoki kontrast 500 000: 1. Jasność podświetlenia jest automatycznie optymalizowana w celu pogłębienia czerni w ciemnych obszarach i wzmocnienia bieli w jasnych obszarach poszczególnych scen wyświetlanych na ekranie w celu uzyskania bardziej realistycznej i wciągającej jakości obrazu.

Funkcja lokalnego ściemniania

Uwaga: Lokalne ściemnianie w serii VF1H jest zawsze ustawione.

System wieloekranowy zapewniający imponujące obrazy w dużych przestrzeniach

Funkcja Multi-Display powiększa obrazy do 100 razy w stosunku do ich pierwotnego rozmiaru *. Może zwiększyć rozmiar obrazu przy użyciu tego samego współczynnika powiększenia zarówno w kierunku pionowym, jak i poziomym, aby dopasować się do konfiguracji ścian wideo 2 x 2, 3 x 3, 4 x 4, 5 x 5 i 10 x 10, lub może zastosować różne współczynniki w zależności od alternatywne układy ekranu. W ten sposób użytkownicy mogą maksymalizować rozmiar obrazu zgodnie z rozmiarem i kształtem ściany wideo.

* Dostępny jest zoom do 2 x 2 z wejściem mediów przez USB dla VF1H.

 

Uwaga: Do montażu na ścianie wymagany jest wspornik montażowy zgodny ze standardami VESA. Gdy obrazy są powiększane, następuje pewna degradacja. Należy zapewnić odpowiednią wentylację, ponieważ temperatury pracy mogą się różnić w zależności od konfiguracji wielu ekranów i środowiska

 

Dane techniczne;

TH-55VF1H
Display Panel
Screen Size (Diagonal) 55-inch (1387 mm)
Aspect Ratio 16:9
Panel Type IPS / Direct-LED
Resolution 1920 x 1080
Brightness (Typ) 700 cd/m2
Contrast Ratio 1200 : 1
Dynamic Contrast Ratio 500000 : 1
Response Time 8.0 ms (G to G)
Viewing Angle (Horizontal/Vertical) 178°/178°(CR≥10)
Panel Surface Treatment Anti-glare treatment (Haze 44%)
Connection Terminal*1
VIDEO In BNC x 1 (Shared with Component In)
Audio In (L/R) Pin Jack x 1 set (Shared with Component In)
HDMI In HDMI Type A Connector x 1
Component/RGB In BNC x 1 set
Audio In (L/R) Pin Jack x 1 set (Shared with VIDEO In)
DVI-D In DVI-D 24-pin x 2 (Female)
Audio In (L/R) Stereo Mini Jack x 1 (Shared with PC In)
DisplayPort In DisplayPort x 1
PC In Mini D-Sub 15-pin x 1 (Female)
Audio In (L/R) Stereo Mini Jack x 1 (Shared with DVI-D In)
USB USB 2.0 Type A Connector x 1 DC5 V/500 mA (USB3.0 is not supported.)
Audio Out Pin Jack x 1 set
Sereial In/Out D-Sub 9-pin x 1 (Male)/ x 1 (Male), RS-232C Compatible
DIGITAL LINK/LAN In RJ45 x 1, 100BASE-TX,Compatible with PJLink™
DIGITAL LINK/LAN Out RJ45 x 1, 100BASE-TX,Compatible with PJLink™
IR In/Out Stereo Mini Jack x 1/ x 1
Speaker
External Speaker 8 Ω, 20 W [10 W + 10 W] (10% THD)
Electrical
Power Requirements 100-240 V AC, 50/60 Hz
Power Consumption 300 W
On Mode Average Power Consumption*2 120 W
Stand-by Conditions 0.5 W
Mechanical
Dimensios (W x H x D) 1211.4 x 682.2 x 99 mm (47.7" x 26.9" x 3.9")
Bezel to Bezel 1.8 mm (0.07") (Multi Screen)
Weight Approx. 25.0 kg (55.1 lbs.)
Installation Requirement
Orientation Landscape/Portrait
Tilting Angle Vertical only*
Operating Environment 0 °C to 40 °C (32 °F to 104 °F)*3/0 °C to 35 °C (32 °F to 95 °F)*4/ Humidity: 10% to 90% (Non Condensation)
Operating Time*5 24 h/day

* Please contact your sales representative with regard to the tilt angle before installation.

*1: Due to the terminal block construction, some connection cables and USB memory devices cannot be used. Be sure to check the "CONNECTION TERMINAL" information in the product specification sheet. 

*2: Based on IEC 62087 Ed.2 measurement method.

*3: For up to 1400 m (4593 ft) altitude.

*4: For between 1400 m (4593 ft) and 2800 m (9186 ft) altitude.

*5: In case of long time, the moving image is recommended to be displayed. If you display a still picture for an extended period, the image retention might remain on the screen. However, image retention can gradually disappear by displaying a moving images.

Dane techniczne

Rodzaj podświetlenia LED
Przekątna ekranu 49,0"
Proporcje ekranu 16:9
Jasność [cd/m2] 500
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Rodzaj Wszechstronne zastosowanie
Czas reakcji matrycy [ms] 8
Kontrast dynamiczny 50 000 :1
Kontrast statyczny 1 300 :1
Typ matrycy IPS
Stan Nowy
Kolor główny obudowy Czarny
Rozdzielczość ekranu HDTV 1080p 1920×1080

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium