Monitor Panasonic TH-55LFV9W

Stan magazynowy: produkt na zamówienie (zapytaj o aktualną cenę i dostępność)
Cena brutto: 12 449,00 zł 12449.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 10 121,14 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Panasonic
Kod produktu: TH-55LFV9W

Opis

Uproszczony i bezproblemowy system wieloekranowy do oznakowania, wydarzeń i nadzoru

Bliskie relacje firmy Panasonic z użytkownikami końcowymi i branżą odsprzedaży umożliwiły opracowanie specjalistycznych, gotowych do użycia rozwiązań ścian wideo, które przewyższają wymagania profesjonalistów, usprawniając instalację, zapewniając niezawodność i zwiększając wydajność przez całą dobę. Seria LFV9 obsługująca obrazy o dużym wpływie zapewnia wysoką widoczność i łatwość obsługi nieporównywalną z żadną inną marką.

TH- 55LFV9
55-calowy
500 cd / m²
1200: 1

Wąska ramka dla bezszwowych ścian wideo

Wąskie ramki w serii LFV9 zmniejszają odległość między ramkami do prawie niewidocznego 3,5 mm (0,14 "). W większych instalacjach ścian wideo krawędzie ekranu wydają się znikać, co daje naprawdę spektakularne obrazy wielkoformatowe.

* Odległość od ramki do ramki odnosi się do łącznej szerokości ramki górnej i dolnej (lub lewej i prawej) sąsiednich wyświetlaczy w konfiguracji ściany wideo. Nie uwzględniono odstępu między wyświetlaczami. Należy pamiętać, że w przypadku instalacji wielu wyświetlaczy wymagana jest przerwa 0,5 mm (0,02 cala) lub większa.

Konfiguracja wieloekranowa dla automatycznie synchronizowanych obrazów 4K (4 x 1080p)

W przypadku układów wieloekranowych obsługiwane są dwa systemy z wyjściem 4K (3840 x 2160, 30p).

MST (transport wielostrumieniowy)

System MST (Multi Stream Transport) obsługuje wyświetlanie punkt po kropce obrazów 4K w konfiguracji wieloekranowej 2 x 2.

SST (Single Stream Transport)

System SST (Single Stream Transport) obsługuje powiększone wyświetlanie obrazów 4K w konfiguracji wieloekranowej.

* Połączenie łańcuchowe DisplayPort obsługuje do 25 wyświetlaczy. (Obsługuje do 8 wyświetlaczy wejściowych sygnału HDCP)

Panel IPS poprawia widoczność poza osią

Technologia paneli IPS (In-Plane Switching) o wysokiej rozdzielczości zapewnia, że obrazy wyświetlane na ekranie pozostają wyraźnie widoczne, nawet gdy są obserwowane pod ukośnym kątem: ma to kluczowe znaczenie w zastosowaniach reklamowych, a także w sterowniach, w których zawsze wymagana jest dobra widoczność.

 

Szeroki kąt widzenia

Panel Panasonic IPS zapewnia wierne odwzorowanie kolorów przy szerszym kącie widzenia niż konwencjonalne panele VA i niewielkie różnice w kolorach.

Uwaga: grafika jest symulowana. Widoczność zależy od otoczenia.

Bardzo czytelna obróbka powierzchni panelu

TH-55LFV9 wykorzystuje panel z zaawansowanym przetwarzaniem Anti-Glare (AAG), który wykorzystuje wklęsłą / wypukłą powierzchnię do rozpraszania światła słonecznego i sprzętu oświetleniowego. Ponieważ tłumi zewnętrzne odbicia, aby zachować lepszą czytelność, jest idealny do stosowania w pomieszczeniach monitoringu i obiektach użyteczności publicznej.

Optymalizacja podświetlenia poprawia kontrast

Bardzo wydajne podświetlenie LED z bezpośrednim oświetleniem z funkcją lokalnego przyciemniania zapewnia wysoki kontrast 500 000: 1. Jasność podświetlenia jest automatycznie optymalizowana w celu pogłębienia czerni w ciemnych obszarach i wzmocnienia bieli w jasnych obszarach poszczególnych scen wyświetlanych na ekranie w celu uzyskania bardziej realistycznej i wciągającej jakości obrazu.

Funkcja lokalnego ściemniania

Uwaga: Lokalne przyciemnianie w serii LFV9 jest zawsze ustawione.

Wydajna niezawodność 24/7 w trybie poziomym lub pionowym

Trwałe materiały paneli i wysokiej jakości komponenty zapewniają niezawodną pracę przez 24 godziny przez siedem dni w tygodniu. To sprawia, że seria ścian wideo LCD Panasonic jest idealna do zastosowań, w których absolutna niezawodność ma kluczowe znaczenie. Ponadto produkty te są zaprojektowane do orientacji poziomej lub pionowej bez wpływu na kolor, jasność lub żywotność. Ta elastyczność pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń montażową.

Uwaga: wyświetlanie ruchomych obrazów jest zalecane, gdy panele są używane przez dłuższy czas, aby zapobiec utrwaleniu obrazu. Należy pamiętać, że wypalenie obrazu można stopniowo korygować za pomocą okresowego wyświetlania ruchomych obrazów.

Zabezpieczenia przełączania awaryjnego i powrotu po awarii w sytuacjach krytycznych

Funkcje przełączania awaryjnego i powrotu po awarii zapobiegają zakłóceniom obrazu poprzez przełączanie między dwoma wejściami systemowymi. Jest to idealne rozwiązanie do oznakowania cyfrowego w systemach transportowych, w których przerwy w wyświetlaniu obrazu są po prostu niedozwolone, oraz w sklepach działających 24/7.

Jeśli główny sygnał AV zostanie przerwany, system automatycznie przełączy się na wejście zapasowe, aby utrzymać wyświetlanie obrazu.

Obsługa kalibracji kolorów

Kalibracja wstępna

Kolory są wstępnie skalibrowane przed wysyłką do fabryki, aby zminimalizować różnice kolorów między wyświetlaczami do użytku na wielu ekranach. Dzięki temu możliwe jest tworzenie pojedynczych obrazów bez widocznych różnic między wyświetlaniem a wyświetlaniem *.

* Istnieją jednak obudowy, gdy konieczne są korekty wizualne po zainstalowaniu ściany wideo.

Piękne wyświetlacze wieloekranowe bez nierównych kolorów.

System wieloekranowy zapewniający imponujące obrazy w dużych przestrzeniach

Funkcja Multi-Display powiększa obrazy do 100 razy w stosunku do ich pierwotnego rozmiaru *. Może zwiększyć rozmiar obrazu przy użyciu tego samego współczynnika powiększenia zarówno w kierunku pionowym, jak i poziomym, aby dopasować się do konfiguracji ścian wideo 2 x 2, 3 x 3, 4 x 4, 5 x 5 i 10 x 10, lub może zastosować różne współczynniki w zależności od alternatywne układy ekranu. W ten sposób użytkownicy mogą maksymalizować rozmiar obrazu zgodnie z rozmiarem i kształtem ściany wideo.

 

Uwaga: Do montażu na ścianie wymagany jest wspornik montażowy zgodny ze standardami VESA. Gdy obrazy są powiększane, następuje pewna degradacja. Należy zapewnić odpowiednią wentylację, ponieważ temperatury pracy mogą się różnić w zależności od konfiguracji wielu ekranów i środowiska.

Precyzyjny system montażu na ścianie wideo

Nasz opcjonalny uchwyt montażowy * sprawia, że ustawienie spektakularnej instalacji na ścianie wideo jest stosunkowo szybkie i bezbolesne. Oprócz oszczędności czasu i redukcji kosztów pracy, sztywne mocowanie eliminuje również potencjalne niespójności w wyrównaniu powierzchni panelu dzięki zastosowaniu automatycznego systemu magnesów.

 

Poniżej podano maksymalną liczbę jednostek w przypadku instalowania wieloekranowego przy użyciu opcjonalnych metalowych łączników TY-VK55LV2.
• TH-55LFV9: 9 kolumn, 11 rzędów

Zamocuj pokrętła regulacji położenia w pionie i poziomie metalowych okuć w punkcie początkowym po umieszczeniu go w pozycji mimośrodowej po stronie kierunku montażu zamiast w położeniu środkowym po otwarciu.

Niespójności w wyświetlaniu ściany wideo mogą wystąpić, gdy ramki poszczególnych paneli nie są prawidłowo wyrównane w pionie i poziomie oraz gdy powierzchnie paneli nie są odpowiednio dopasowane. Magnesy sterujące wyrównaniem powierzchni i mocowania blokujące zapewniają precyzyjny montaż w każdej osi.

Uwaga: tylko instalacja pozioma.

Zminimalizuj przestoje i popraw wydajność

Opcjonalne oprogramowanie wczesnego ostrzegania serii ET-SWA100 * monitoruje wszystkie wyświetlacze w sieci. Administratorzy mogą monitorować stan urządzenia w czasie rzeczywistym, przeglądać historię operacji i otrzymywać alerty w przypadku wykrycia nieprawidłowości. Serwery monitorujące z zainstalowanym tym oprogramowaniem można sprawdzić za pomocą przeglądarki tabletu lub notebooka. Oprócz minimalizacji przestojów oprogramowanie ogranicza liczbę niepotrzebnych wizyt w zdalnych witrynach wyświetlających oraz oszczędza czas i koszty obsługi.

Oprogramowanie wczesnego ostrzegania (seria ET-SWA100)

* Sufiks numeru części może się różnić w zależności od typu licencji. Należy pamiętać, że nie można przewidzieć niektórych potencjalnych awarii urządzeń.

Oprogramowanie Video Wall Manager i zestaw do aktualizacji automatycznej regulacji wyświetlania

Bezpłatne oprogramowanie Panasonic Video Wall Manager może być używane z wyświetlaczami LCD z serii Video Wall. Za pomocą tego oprogramowania można skalibrować kolory wyświetlacza za pomocą czujnika koloru, dostosować ustawienia wyświetlania oraz kontrolować i zarządzać danymi za pośrednictwem komputera. Jeśli oprogramowanie zostanie zaktualizowane za pomocą opcjonalnego zestawu TY-VUK10 do automatycznej korekty wyświetlania, jasność i kolory na wielu wyświetlaczach mogą być automatycznie kalibrowane za pomocą zgodnego aparatu (Nikon D5200 / D5300 / D5500 / D5600) *.

* Dostępne tylko z normalnym obiektywem zmiennoogniskowym: AF-S DX NIKKOR 18-55 mm f / 3,5-5,6G VR, AF-S DX NIKKOR 18-140 mm f / 3,5-5,6G ED VR, AF-S DX NIKKOR 18- 55 mm f / 3,5-5,6G VR II, AF-P DX NIKKOR 18-55 mm f / 3,5-5,6G VR

 

 Dane techniczne;

TH-55LFV9
Display Panel
Screen Size (Diagonal) 55-inch (1387 mm)
Aspect Ratio 16:9
Panel Type IPS / Direct-LED
Resolution 1920 x 1080
Brightness (Typ) 500 cd/m²
Contrast Ratio 1200 : 1
Dynamic Contrast Ratio 500000 : 1
Response Time 8.0 ms (G to G)
Viewing Angle (Horizontal/Vertical) 178°/178°(CR≥10)
Panel Surface Treatment Advanced Anti-Glare treatment (Haze 28%)
Connection Terminal*1
VIDEO In BNC x 1 (Shared with Component In)
Audio In Pin Jack (L+R) x 1 (Shared with Component in)
HDMI In HDMI Type A Connector x 2
Component/RGB In BNC x 1 set
Audio In Pin Jack (L+R) x 1 (Shared with VIDEO in)
DVI-D In DVI-D 24-pin x 1 (Female)
Audio In Stereo Mini Jack (M3) x 1 (Shared with PC in) 0.5 V [rms]
DVI-I (DVI-D/VGA) Out DVI-I 29-pin × 1 (Female) (DVI Revision1.0 compliant, HDCP1.4 Compatible)
DisplayPort In/Out DisplayPort x 1 / x 1 (DP1.2 support, HDCP1.3 Compatible)
PC In Mini D-Sub 15-pin x 1 (Female)
Audio In (L/R) Stereo Mini Jack (M3) x 1 (Shared with DVI-D in) 0.5 V [rms]
Audio out Stereo Mini Jack (M3) x 1 0.5 V [rms] Variable (- ∞ - 0 dB) (1 kHz 0 dB Input,10 k Ω Load)
USB USB 2.0 Type A Connector x 1 DC5 V/500 mA (USB3.0 is not supported.)
Sereial In/Out 2.5 mm stereo mini jack x 1/ 2.5 mm stereo mini jack x 1, RS-232C Compatible
IR In/Out Stereo Mini Jack x 1/ Stereo Mini Jack x 1
Speaker
External Speaker 8 Ω, 20 W [10 W + 10 W] (10% THD)
Electrical
Power Requirements 100-240 V AC, 50/60 Hz
Power Consumption 185 W
On Mode Average Power Consumption*2 103 W
Stand-by Conditions Approx. 0.5 W
Mechanical
Dimensios (W x H x D) 1213.4 x 684.2 x 95 mm (47.8" x 27.0" x 3.8")
Bezel to Bezel 3.5 mm (0.14") (Multi Screen)
Weight Approx. 27 kg (57.8 lbs.)
Installation Requirement
Orientation Landscape/Portrait*3
Tilting Angle Vertical only*4
Environment
Operating Environment Temperature: 0 °C to 40 °C (32 °F to 104 °F)*5, 0 °C to 35 °C (32 °F to 95 °F)*6 / Humidity: 20 % to 80 % (Non Condensation)
Operating Time*7 24 h/day

*1: Due to the terminal block construction, some connection cables and USB memory devices cannot be used. Be sure to check the "CONNECTION TERMINAL" information in the product specification sheet. 

*2: Based on IEC 62087 Ed.2 measurement method.

*3: When mounting portrait setting, be sure to mount with the main unit's power lamp facing downward.

*4: Please contact your sales representative with regard to the tilt angle before installation.

*5: For up to 1400 m (4593 ft) altitude.

*6: For between 1400 m (4593 ft) and 2800 m (9186 ft) altitude.

*7: In case of long time, the moving image is recommended to be displayed. If you display a still picture for an extended period, the image retention might remain on the screen. However, image retention can gradually disappear by displaying a moving images.

Dane techniczne

Rodzaj podświetlenia LED
Przekątna ekranu 49,0"
Proporcje ekranu 16:9
Jasność [cd/m2] 500
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Rodzaj Wszechstronne zastosowanie
Czas reakcji matrycy [ms] 8
Kontrast dynamiczny 50 000 :1
Kontrast statyczny 1 300 :1
Typ matrycy IPS
Stan Nowy
Kolor główny obudowy Czarny
Rozdzielczość ekranu HDTV 1080p 1920×1080

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium