Monitor LG 65UH5E-B 65"

Stan magazynowy: produkt na zamówienie (zapytaj o aktualną cenę i dostępność)
Cena brutto: 14 269,00 zł 14269.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 11 600,81 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: LG
Kod produktu: 65UH5E-B

Opis

 

D01_00_cover_1551765996039

Żywe kolory i wysoka jakość prezentowania treści

Żywe kolory i wysoka jakość prezentowanej treści. Dzięki doskonałej jakości obrazu i najnowszemu procesorowi, seria UH5E zapewnia wyjątkowe wrażenia bez użycia dodatkowych urządzeń. Matowy ekran przedstawia żywy obraz, nawet przy jasnym oświetleniu, dzięki czemu skuteczniej przykuwa uwagę przechodniów.

D02_01_True_Color_Immersive_View_1551766170384

Najwyższa jakość obrazu

Niezwykle realistyczne i żywe kolory

Rozdzielczość UHD, cztery razy większa niż FHD, zapewnia bardziej szczegółowy i żywszy obraz bez zniekształceń. Urządzenia z serii UH5E umożliwiają stabilne odtwarzanie wideo w jakości UHD przy użyciu technologii
HEVC(High Efficiency Video Coding)

D03_02_Clear_View_1551766297034

Najwyższa jakość obrazu

Czysty obraz dzięki powłoce antyodblaskowej

Odbijające się w warunkach intensywnego oświetlenia światło od ekranu może zniechęcać do patrzenia. W urządzeniach z serii UH5E rozwiązano ten problem przez zwiększenie wartości zamglenia do 28%, co poprawiło widoczność treści i czytelność tekstu

03_Compatibility_with_AV_Control_System_D

Wysoka kompatybilność

Zgodność z systemem sterowania AV

Seria UH5E uzyskała certyfikat Crestron Connected poświadczający wysoki stopień zgodności z profesjonalnymi urządzeniami audio-wideo, co pozwala na doskonałą integrację i automatyzację sterowania* oraz usprawnia zarządzanie.

* Sterowanie poprzez sieć

D05_04_Compatibility_with_Video_Conference_System__1551825577567

Wysoka kompatybilność

Zgodność z systemem wideo konferencji

Seria UH5E posiada certyfikat zgodności z Cisco Spark Room Kit – zaawansowanym systemem umożliwiającym organizowanie* inteligentnych konferencji wideo. Dzięki temu nie trzeba już marnować czasu na ustawianie jakości obrazu i zmianę wejścia w zależności od rozmów przychodzących.

* Przy użyciu połączenia za pomocą kabla HDMI

Rozwiązanie bezprzewodowe

D06_05_Content_Sharing_06_Wireless_Access_Point_1551825681942

Udostępnianie treści

Duplikowanie treści na wielu urządzeniach jest wygodniejsze w przypadku sieci Wi-Fi.

Promocje w czasie rzeczywistym

Dzięki urządzeniom beacon i technologii BLE(Bluetooth Low Energy) sklepy mogą rozdawać kupony oraz przekazywać informacje w czasie rzeczywistym.

Bezprzewodowy punkt dostępu

Urządzenia z serii UH5E działają jak wirtualny router, który może być bezprzewodowym punktem dostępu dla urządzeń mobilnych.

D08_06_Real-Time-Monitoring-Control_1537248213365

Łatwe serwisowanie

Sterowanie i monitorowanie na bieżąco

Za pomocą Menedżera sterowania, wbudowanego narzędzia sieciowego do monitoringu, można na bieżąco kontrolować i monitorować stan wielu ekranów znajdujących się w różnych lokalizacjach. Program ten jest też dostępny na urządzeniach podłączonych do internetu, co pozwala na szybkie i skuteczne reagowanie w przypadku awarii.

D09_07_Real-time-Care-Service_1

Łatwe serwisowanie

Obsługa serwisowa na bieżąco

Dzięki opcjonalnemu chmurowemu rozwiązaniu LGE Signage 365 Care* serwisowanie staje się prostsze i szybsze. Umożliwia ono zdalną diagnostykę i sterowanie ekranem bezpośrednio u klienta oraz pozwala stabilnie działać jego firmie.

*Dostępność usługi „Signage 365 Care” może różnić się w zależności od regionu, dlatego szczegółowych informacji należy zasięgnąć u miejscowego przedstawiciela LG.

D04_02_Easy-Content-Management_1537247878120

LG Smart Signage z systemem webOS

Łatwe zarządzanie treścią

Wbudowany system CMS(Content Management System) umożliwia tworzenie i edytowanie treści przy użyciu źródeł wewnętrznych/zewnętrznych oraz tworzenie list odtwarzania bez użycia osobnego komputera. Zarządzanie treścią jest znacznie łatwiejsze dzięki intuicyjnemu graficznemu interfejsowi użytkownika i praktycznej strukturze menu.

10_Simple-Group-Management_D

LG Smart Signage z systemem webOS

Proste zarządzanie grupowe

Wbudowany menedżer grup ustawia główny ekran jako serwer, który zarządza pozostałymi ekranami* podłączonymi do tej samej sieci. W ten sposób można grupować i kontrolować wiele ekranów w miejscu pracy oraz wysyłać do wszystkich naraz listy odtwarzania za pomocą urządzeń wejściowych, takich jak pilot.

* Jeden ekran główny może tworzyć maks. 25 grup i każda z nich może zawierać maks. 12 ekranów podrzędnych.

D06_04_Various-Sensor-Applications_1

LG Smart Signage z systemem webOS

Różne aplikacje wykorzystujące czujniki

Inteligentna platforma LG webOS umożliwia łączenie z zewnętrznymi czujnikami, takimi jak GPIO, NFC/RFID, czujniki temperatury itp. przez interfejs USB. Całkowity koszt posiadania jest więc zmniejszony, ponieważ nie ma potrzeby zakupu dodatkowego oprogramowania czy odtwarzaczy multimedialnych, aby podnieść atrakcyjność rozwiązań.

D07_05_Multi-Screen-Mode_1537248127460

LG Smart Signage z systemem webOS

Tryb wielu ekranów

Funkcja PBP(Picture-By-Picture) umożliwia połączenie maksymalnie czterech ekranów w jeden, natomiast funkcja PIP(Picture-In-Picture) pozwala na prezentację treści o różnym układzie jednocześnie na ekranie głównym i podrzędnym. Umożliwia to swobodne przydzielanie miejsca dla różnych źródeł treści.

 
Panel
Łączność
Specyfikacja mechaniczna
Warunki otoczenia
Zasilanie
Pobór mocy
Certyfikaty
Zgodność z odtwarzaczem multimedialnym
Zgodność z oprogramowaniem
Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium