Interaktywna Podłoga FunFloor EDU

Stan magazynowy: Duża ilość
Przewidywany czas wysyłki: 14 dni
Cena brutto: 9 969,00 zł 9969.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 8 104,88 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: FunFloor Xvision
Kod produktu: FunFloor EDU

Opis

INTERAKTYWNA PODŁOGA FunFloor – to nowoczesne urządzenie multimedialne, które wyświetla obraz na podłożu. Składa się z projektora, systemu czujników ruchu, specjalnego oprogramowania oraz komputera, które zostały umieszczone w jednej obudowie. Wykorzystana technologia umożliwia poruszanie się po wyświetlanym obrazie, który reaguje na nasz ruch. FunFloor obsługiwany jest w sposób intuicyjny poprzez zdalne sterowanie pilotem. Interaktywna Podłoga często używana jest w przedszkolach i szkołach w celu wspomagania edukacji w nowoczesny sposób. Użycie interaktywnego pisaka pozwala na ćwiczenie nauki pisania. W placówkach medycznych ma zastosowanie jako urządzenie, które przyśpiesza proces rehabilitacji. FunFloor jest również skutecznym narzędziem marketingowym, ponieważ umożliwia bezpośrednie wejście i interakcję
z wyświetlanymi reklamami. 

 

  • 110 gier w pakiecie:
    50 gier FUN, 50 gier EDU, 10 gier EKOLOGIA
  • Jasność projektora: 3200 ANSI
  • Obsługa za pomocą pilota
  • Podział gier na grupy
  • Projektor w poziomie: TAK
  • Używany w edukacji
FunFloor EDU

Najczęściej wybierana interaktywna podłoga w Polsce stworzona z myślą o szkołach i przedszkolach kładących nacisk na edukację w nowoczesny i atrakcyjny sposób. FunFloor EDU jest doskonałym rozwiązaniem wspomagającym naukę na wczesnym etapie edukacji zaczynając od nauki prostych czynności, poprzez naukę literek, cyferek, owoców, zwierząt. Zajęcia edukacyjne przeplatane z grami tworzącymi pakiet Fun sprawiają że nauka jest niezwykle ciekawa i angażująca wszystkie dzieci. Najczęściej używany w szkołach i przedszkolach.
FunFloor EDU wyposażony jest w pakiet 110 gier: 50 gier z pakietu FUN, 50 gier z pakietu EDU oraz 10 gier z pakietu Ekologia. Lampa o jasności 3200 bardzo dobrze sprawuje się w warunkach normalnego użytkowania w salach lekcyjnych, świetlicach i w przedszkolach.
Istnieje możliwość wzbogacenia FunFloor EDU o dodatkowe pakiety gier oraz zamówienie pisaków interaktywnych, które również są obsługiwane w tej wersji.

 

Pakiety gier

FunFloor Edu zawiera 3 pakiety tematyczne, w których jest razem 110 gier:

– Pakiet EDU 50 – pakiet stworzony w oparciu o podstawę programową Ministra Edukacji Narodowej do nauki w przedszkolach. Tworząc ten pakiet położyliśmy nacisk na edukację najmłodszych i rozwój wszystkich podstawowych obszarów, od kształtowania umiejętności społecznych, naukę higieny, promocję zdrowia jak również poznawanie cyferek, literek, dźwięków aż po elementy geografii. Po za przedszkolami pakiet EDU jest używany bardzo często w klasach 1-3.

– Pakiet FUN 50 – zróżnicowany zestaw gier zabawowo-sportowych, który pokazuje największe możliwości interaktywnej podłogi. Piłka nożna, łapanie pingwinów, odkrywanie skarbów pod piaskiem to doskonały przerywnik w nauce ale również główna atrakcja w salach zabaw.

– Pakiet EKOLOGIA 10 – pakiet Ekologia stworzony został aby edukować i zwiększać świadomość ekologiczną. Pakiet zawiera 10 gier związanych z segregacją, sprzątaniem i rozkładaniem się odpadów. Gry ekologiczne mają za zadanie zaszczepić nawyk dbania o naszą planetę.

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium