AKADEMIA UMYSŁU - WERSJA EDUKACYJNA UCZEŃ - 5 STANOWISK

Stan magazynowy: Zapytaj o aktualną cenę i dostępność
Przewidywany czas wysyłki: 48 godzin
Cena brutto: 490,00 zł 490.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 398,37 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Akademia Umysłów
Kod produktu: 7506

Opis

Producent: Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT

Produkt: Akademia Umysłu® Uczeń EDU
to opracowany przez psychologów i metodyków multimedialny pakiet zawierający prawie 100 multimedialnych ćwiczeń edukacyjnych, podczas których uczniowie I oraz II etapu edukacyjnego, do których skierowana jest ta seria, będą mogli skutecznie rozwijać umiejętności myślenia, zapamiętywania, kojarzenia i koncentracji uwagi!

 
Wszystkie ćwiczenia zawarte w programach zostały wyposażone w opcje pozwalające dostosować je do wieku i możliwości każdego ucznia. Ćwiczenia prezentowane są w formie rozbudowanych interaktywnych gier, z których każda ma wiele poziomów trudności. Ponadto nauczyciel może także zmieniać, czy regulować takie parametry, jak np.: czas ekspozycji zadania, ustalić liczbę pokazywanych elementów, kolorów czy figur, a także skrócić i wydłużyć czas na odpowiedź.


Załączone do pakietu profesjonalnie opracowane Zeszyty Metodyczne uwzględniają potrzeby edukacyjne wszystkich uczniów, stanowiąc idealny materiał do realizacji zajęć na poziomie ogólnym, jak również z uczniami z problemami w uczeniu się orazszczególnie uzdolnionymi. Dodatkowo pakiet zawiera specjalny Zeszyt Metodyczny do przeprowadzania konkursów ( m.in. „Mistrz Koncentracji, „Super Umysł”) oraz bogaty zestaw nagród motywujących dzieci do osiągania lepszych wyników ( dyplomy, naklejki-medale, zakładki do książek) .


Może być wykorzystywany podczas zajęć indywidualnych jak również grupowych z użyciem tablicy interaktywnej lub projektora multimedialnego.

 
Akademia Umysłu® EDU przeznaczona jest do realizacji na zajęciach szkolnych i pozalekcyjnych, w szczególności w ramach: godzin pracy nauczycieli z KN, zajęć w świetlicy i w bibliotece, kół zainteresowań, zajęć wyrównawczych lub zastępstw, zajęć organizowanych w szkole w czasie ferii lub podczas wakacji.
 
Zawartość pakietu Akademia Umysłu® Uczeń EDU:
  • 6 programów zawierających prawie 100 kreatywnych ćwiczeń edukacyjnych
  • licencja wielostanowiskowa na 15 stanowisk z możliwością dokupienia dodatkowych
  • Zeszytów Metodycznych dla I i II etapu edukacyjnego
  • Zeszyt Metodyczny z do przeprowadzenia konkursów : „Mistrz Koncentracji”, „Mega Pamięć”, „Super Umysł”
  • bogaty zestaw nagród motywujących dzieci do ćwiczeń (dyplomy, naklejki, zakładki do książek )
 
Seria Akademia Umysłu® zdobyła główna nagrodę w IX. edycji Konkursu „ Świat przyjazny dziecku” organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium